نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

گرامیداشت واقعه طبس

گرامیداشت واقعه طبس


دانش آموزان شهرستان ابرکوه، یاد و خاطره واقعه طبس را گرامی داشتند.

به گزارش روابط عمومی اداره آموزش و پرورش شهرستان ابرکوه، دانش آموزان شهرستان ابرکوه سالروز شکست مفتضحانه آمریکا در صحرای طبس و شهادت سردار رشید اسلام، شهید محمد منتظر قائم را گرامی داشتند.

به همین منظور، برنامه نمادینی با حضورمدیر آموزش و پرورش شهرستان ابرکوه و معاون پرورشی و کارشناسان آموزش و روابط عمومی آن اداره، امام جمعه و بخشدار بخش بهمن و مسئولینی از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در دبیرستان فرزانگان بخش بهمن برگزار گردید.

در این مراسم، امام جمعه بخش بهمن با اشاره به واقعه صحرای طبس، اظهار داشت: آمریکا با تجهیزات کامل به طبس آمد اما دست غیبی آن ها را نابود کرد.

"حجت الاسلام علیزاده" افزود: همانطور که امام خمینی(ره) فرمودند آمریکا شیطان بزرگ است. آمریکا دشمن بزرگ ماست و دشمنی خود را علیه ایران به اثبات رسانده است.

وی دلایل دشمنی آمریکا با ایران را چنین برشمرد: تغییر هویت جوانان ایرانی و گرفتن انگیزه و نشاط از آنان، تغییر سبک زندگی ایرانی اسلامی به سمت زندگی غربی، حضور قدرتمند ایران در منطقه غرب آسیا و کشورهای اسلامی، نگرانی از پیشرفت کردن و الگو شدن ایران در دیگر کشورها، مستقل و اثرگذار بودن ایران

در پایان زنگ استکبارستیزی توسط مدیریت آموزش و پرورش شهرستان همراه با شعار مرگ بر آمریکای دانش آموزان به صدا در آمد.