نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

کسب مقام برتر کشوری در رشته های مختلف رباتیک

کسب مقام برتر کشوری در رشته های مختلف رباتیک


بازهم افتخاری دیگر از افتخارآفرینان پژوهشسرای شهید میر بقائی
تیم های اعزامی از پژوهشسرای شهید میربقائی شهرستان ابرکوه به نهمین دوره المپیاد ربات های آموزشی، مقام های اول تا سوم کشوری را از آن خود کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره آموزش و پرورش شهرستان ابرکوه، تیم رباتیک پژوهشسرای شهید میربقائی شهرستان ابرکوه، توانست در نهمین دوره المپیاد ربات های آموزشی، مقام اول و دوم کشوری رباتیک در رشته پله نورد و مقام سوم کشوری رباتیک در رشته انباردار را  از آن خود کند.

مدیر پژوهشسرای شهید میربقائی شهرستان ابرکوه با اعلام این خبر اظهار داشت: در این دوره از مسابقات که با همکاری پژوهشکده رباتیک دانشگاه صنعتی امیرکبیر و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در فرهنگسرای رسانه و شبکه‌های اجتماعی شهر تهران  برگزار گردید، ۵۳۷ دانش‌آموز در قالب ۳۲۶ تیم از شهرهای اهواز، بندرعباس، تنکابن، تهران، رفسنجان، زنجان، ساری، قائم شهر، قم، کاشان، کرج، کرمان، گرمسار، مشهد، هرات (کشور افغانستان) و یزد در دو مقطع دبستان و متوسطه  در ۱۲ رشته به رقابت پرداختند. حاصل تلاش و تمرینات پی گیر دانش آموزان عضو پژوهشسرای شهید میربقائی ابرکوه دستیابی به مقام برتر کشوری در رشته های پله نورد و انباردار را درپی داشت.

"علی اصغر اکرمی" افزود: پژوهشسرای شهید میربقائی در طول سال تحصیلی، دوره های آموزشی رباتیک را در سطوح مقدماتی تا پیشرفته در رشته های(Kai- Robot- OLLO- Ollo Action و الکترونیک) زیر نظر مربیان مجرب برای مقاطع مختلف تحصیلی برگزار می نماید.

وی در پایان از مساعدت بی دریغ اداره آموزش و پرورش ابرکوه، شهرداری و سازمان هلال احمر شهرستان در حمایت از تیم رباتیک پژوهشسرای شهید میربقائی قدردانی نمود.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان ابرکوه، موفقیت غرور آفرین تیم رباتیک پژوهشسرای شهید میربقائی شهرستان ابرکوه در نهمین دوره  المپیاد ملی رباتیک را به جامعه فرهنگیان و خانواده این عزیزان تبریک گفت.