نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

پیام معاونت پرورشی و تربیت بدنی اداره آموزش و پرورش ابرکوه به مناسبت ۲۴ آبان‌ماه روز کتاب و کتابخوانی

پیام معاونت پرورشی و تربیت بدنی اداره آموزش و پرورش ابرکوه به مناسبت ۲۴ آبان‌ماه روز کتاب و کتابخوانیبه گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان ابرکوه، محمد علی شکیبا معاون پرورشی و تربیت بدنی این اداره در پیامی روز کتاب و کتابخوانی را تبریک گفت. متن پیام به شرح زیر می باشد:
 
کتاب، محصول تجربه های بشری و خلاقیت های ذهنی و آموخته های دراز مدت انسان است. سهم کتاب در انتقال دانش ها گاهی به مراتب بیشتر و فراتر از دیگر ابزار آموزشی است. پدید آوردن آثار علمی و فرهنگ مکتوب از توصیه های مهم اولیای دین است و به گسترش دانش کمک می کند و به عنوان یک میراث فرهنگی برای نسل های آینده ماندگار می شود. امام صادق علیه السلام به مفضّل بن عمر فرمودند: «دانش خود را بنویس و آن را در میان برادرانت منتشر ساز».
 
اینجانب ضمن عرض سلام و خدا قوت، روز کتاب و کتاب خوانی را به شما همکاران فرهیخته که سکان دار عرصه فرهنگی کشور می باشید، تبریک عرض می نمایم.امید دارم با برنامه های مفید و سازنده ضمن تجهیز و تقویت فضاهای کتابخوانی در مدارس فرهنگ مطالعه و کتابخوانی را در بین نسل نوجوان و جوان ساری و جاری نمایید. موفق و پیروز باشید.
 
محمد علی شکیبا
معاون پرورشی و تربیت بدنی