نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

پیام مدیر آموزش و پرورش ابرکوه به مناسبت بازگشایی مدارس

پیام مدیر آموزش و پرورش ابرکوه به مناسبت بازگشایی مدارسهل یستوی الذین یعلمون و الذین لا یعلمون

به نام آن که جان را فکرت آموخت                        چراغ دل به نور جان بر افروخت

به نام خداوندی که قلم را آفرید و آن را شایسته سوگند خویش قرار داد. به نام یگانه آفریدگاری که انسان را به زیور «اندیشه» و «تفکر» آراست و او را امانتدار این ودیعه الهی قرار داد و با سلام و درود به اصحاب فکر و فرهنگ و پیشتازان علم و معرفت، بار دیگر فصل روشن «مهر» از راه می رسد و صحیفه نورانی معرفت با سرانگشت تکاپو ورق می خورد و دروازه های آسمانی بینش و دانایی به روی صدها هزار دانش پژوه آغوش می گشایند.

همان گونه که فروردین، نوید بخش حیات مجدد طبیعت است، مهرماه یادآور شور و شعف و جوشش و کوشش آموزندگان دانش و پرورندگان بینش است.

اول مهرماه، روز هیاهوی دانش آموزان شاد...

روز معلم های صبور و مهربان...

روز ناظم های دلسوز و مدیر های دوست داشتنی...

روزی که باز، فراش پر تلاش، می رود به جنگ هر چه غبار...

روزی که همه ی دیوار ها، میزها و صندلی های مدرسه که از خواب تابستانی بیدار شده اند، به روی اهالی درس و اندیشه لبخند می زنند.

آغاز رژه منظم کیف ها، سر صف های صبحگاهی که می روند به سمت باغ دانایی.

ضمن عرض تسلیت ایام عزاداری شهادت اباعبدالله الحسین (ع) و گرامیداشت هفته دفاع مقدس آغاز سال تحصیلی جدید را به معلمین پرتلاش، مدیران، معاونین و مربیان خستگی ناپذیر و دانش آموزان خلاق و آینده ساز کشور تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

با امید به اینکه با اکسیر دانایی و توانایی مرزهای جدید علم و دانش و پژوهش را درنوردیم و با پیوند علم و ایمان، قله های رفیع بهروزی و پیروزی و کامیابی را فتح نماییم و با گام های مصمم و استوار، ایران اسلامی را سرافراز و سربلند سازیم.