نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

پیام مدیریت آموزش و پرورش شهرستان ابرکوه به مناسبت روز معلم

پیام مدیریت آموزش و پرورش شهرستان ابرکوه به مناسبت روز معلمبه نام آفریدگاری که قلم را آفرید و به انسان نوشتن آموخت و او را به زیور اندیشه آراست. سپاس خدای را که توفیق خدمت به زنان و مردانی عطا نمود که رسولان راستی و سفیران صداقت و مهربانی اند .
با شروع بحران کرونا وضعیت فوق‌العاده و پیش‌بینی‌ناپذیری به وجود آمد که زیرساخت‌ها و امکانات آموزشی را به چالشی بی‌سابقه فراخواند. با این حال آن چه که توانست یاری گر آموزش و پرورش در این وضعیت بغرنج باشد، ایثار و از خودگذشتگی معلمانی بود که با ابتکارات بی نظیر و در عین حال صرف فوق‌العاده وقت، کوشیدند آموزش و پرورش را به بهترین نحو با امکانات موجود منطبق کنند. در این شرایط آنها بودند که نشان دادند هر کجا ملت به مجاهدت نیاز دارد و فدایی و مدافع می‌خواهد، معلمان در کنار مردم و در خط مقدم حضور دارند و همانگونه که پزشکان، پرستاران و کادر درمانی کشور حماسه ساز شدند؛ آنها نیز جایگاه رفیع معلم را بر قله‌های افتخار به نمایش گذاردند. 
اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره استاد شهید مرتضی مطهری و شهدای معلم و تبریک  هفته گرانقدر معلم  خدمت تمامی معلمین، آموزگاران و مربیان  عزیز شهرستان ابرکوه از زحمات و تلاش های مخلصانه این عزیزان تقدیر و تشکر نموده و توفیقات روز افزون را در انجام رسالت خطیر تعلیم و تربیت در ظل توجهات حضرت بقیه الله الاعظم  (عج) از خداوند متعال مسئلت می نمایم.
محمدعلی کریمی
مدیر آموزش و پرورش شهرستان ابرکوه