نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

پیام تبریک مدیر آموزش و پرورش شهرستان ابرکوه در پی موفقیت و افتخارآفرینی دانش آموزان شهرستان در کنکور سراسری سال 1399

پیام تبریک مدیر آموزش و پرورش شهرستان ابرکوه در پی موفقیت و افتخارآفرینی دانش آموزان شهرستان در کنکور سراسری سال 1399به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان ابرکوه، مدیر آموزش و پرورش شهرستان در پیامی موفقیت و افتخارآفرینی دانش اموزان این شهرستان در کنکور سراسری سال 99 را تبریک گفت. متن پیام به شرح زیر می باشد :
 
به نام علیمی که شاهکار آفرینش خویش را به زیور اندیشه و تعقل آراست تا انسان های بصیر، تماشاگر شکوه، عظمت و زیبایی نظام مند و هدف دار نقاش بی بدیل هستی باشند.
 
بار دگر سرود حدیث مسرت بخش درخشش غرور آفرین دانش آموزان دیار ابرکوه، مهد مردمان با اندیشه های شعور آفرین در آزمون ورودی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی سال 99 موجب مباهات شد و برگ زرین دیگری در صحیفه افتخارات جوانان مستعد و علاقه مند شهرستان ترسیم شد.
 
از این رو ضمن تبریک موفقیت غرورآفرین فرزندان این آب و خاک، از صمیم قلب از تمامی همکاران عزیزی که در انجام این مهم یاری‌رسان بودند از جمله دست‌اندر‌کاران گرانقدر حوزه تعلیم و تربیت از ابتدایی تا دبیرستان،مدیران محترم، اولیای معظم و عوامل برگزار کننده کنکور سراسری شهرستان  قدردانی می‌کنم و دعای خیر خویش را نثار اين عزيزان می‌دارم.
 
 
امید است، این عزیزان عمر خویش را خالصانه و صادقانه وقف ستیز بی امان با جهل و نادانی ،فتح قلّه های رفیع علم و گشودن مرزهای جدید دانش و در نهایت اعتلای میهن عزیز ایران به جایگاه بایسته و شایسته نمایند.
تداوم همّت ، موفقیت ، سعادت و سربلندی شما را از درگاه حضرت سبحان آرزومندم.
 
محمد علی کریمی
مدیرآموزش و پرورش شهرستان ابرکوه