نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

وبینار طرح معرفت مربیان و معاونین پرورشی شهرستان ابرکوه

وبینار طرح معرفت مربیان و معاونین پرورشی شهرستان ابرکوهبه گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان ابرکوه، اولین جلسه طرح معرفت مربیان و معاونین پرورشی با حضور مدیر آموزش وپرورش، معاونت پرورشی و مسئول سازمان دانش آموزی به صورت لایو در محل اداره آموزش وپرورش برگزارشد.

در این جلسه  مدیریت آموزش و پرورش ضمن تشکر از زحمات مربیان و معاونین پرورشی هدف از این جلسه را همدلی با مربیان پرورشی و بیان راهکارها توسط مربیان ومعاونین عنوان کرد.

محمد علی کریمی بیان داشت :در سند تحول بنیادین بیشترین رسالت در حوزه پرورشی می باشد اگر انسان به آن گونه که رسالتش مشخص شده بخواهد به هدف عالی و جامعه ایده آل دست یابد احتیاج به نوعی همدلی می باشد.

شکیبا درادامه به شناسایی دانش آموزان مشکل دار نه فقط مالی بلکه تربیتی و مشاوره‌ای اشاره کرد وگفت: طرح نماد( ارجاع دانش آموزان مشکل دار از طریق سامانه همگام به مراکز مشاوره‌ای )بررسی جدی مشکلات و بیماری‌های روحی و روانی دانش آموزان را شامل می شود.

وی شرکت دانش آموزان وفرهنگیان در جشنواره فرهنگی هنری علمدار و پرسش مهر،.ثبت دانش آموزان علاقمند گروه پیشتازان در سامانه جذب،شرکت دانش آموزان در پویش هر خانه یک روزه تا پایان ماه صفر را نیز یاداورشد.