نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

همایش تجلیل از برگزیدگان کنکور 97 در شهرستان ابرکوه

همایش تجلیل از برگزیدگان کنکور 97 در شهرستان ابرکوهبه گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش ابرکوه، همایش تجلیل از برگزیدگان کنکور 97 با حضور "کریمی"مدیر آموزش وپرورش شهرستان،"حسینی" امام جمعه و"صباغیان" نماینده مجلس شورای اسلامی در مجتمع فرهنگی رفاهی فرهنگیان برگزار شد.
 
کریمی رئیس آموزش و پرورش ضمن تبریک میلاد باسعادت حضرت امام علی (ع) و خوش آمد خدمت نماینده مجلس، دبیران، مدیران و فرهنگیان بازنشسته افزود: موفقیت های برگزیدگان امروز حاصل تلاش و کوشش فراوان و برنامه ریزی  های متعدد و زحمت های اولیا و دبیران است.
وی خاطرنشان کرد: به دلیل عدم برنامه ریزی مسئولین و دوری از مرکز استان، شهرستان ابرکوه در حوزه تحصیلی خوبی قرار ندارد که با همراهی و همدلی شما دبیران ان شاالله بتوان سال های آینده بر توفیقات دانش آموزان اضافه کرد که این کار با برنامه ریزی و شکوفا کردن استعداد ها صورت می گیرد.
 
"صباغیان" نماینده مجلس شورای اسلامی از دانش آموزان و دبیران و مدیران تقدیر و تشکر کرد و گفت:  باید معلمان و مدیران فضایی را برای دانش آموزان فراهم کنند تا آنها بتوانند انتقاد کنند و حرف دل خود را به گوش مسئولین برسانند که قطعا با این عمل در آینده جامعه ای بهتر خواهیم داشت.
 
در پایان مراسم از برگزیدگان کنکور97 تجلیل به عمل آمد.