نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

همایش آسیب های اجتماعی

همایش آسیب های اجتماعی


همایش آسیب های اجتماعی در سه گروه فرهنگیان، اولیا و دانش آموزان برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره آموزش و پرورش شهرستان ابرکوه، به منظور بالابردن سطح آگاهی مخاطبان آموزش و پرورش از آسیب های اجتماعی که جامعه امروز ما در آن درگیر است، واحد تربیت بدنی وسلامت مدیریت آموزش و پرورش شهرستان ابرکوه با همکاری پلیس فتای استان یزد و مرکز مشاوره نیروی انتظامی، همایش های جداگانه ای ویژه اولیا و فرهنگیان شهرستان برگزار نمود.

در این همایش ها، ابتدا سرگرد خانم رضائی نسب، در مورد نحوه مدیریت زندگی و داشتن خانواده سالم، داشتن ارتباط خوب و صمیمی با فرزندان و مهارت خوب گوش دادن، پرهیز از سرزنش، نصیحت و پرخاشگری در ارتباط با فرزندان و ... صحبت نمود و لازمه جلوگیری از آسیب های اجتماعی را داشتن خانواده سالم عنوان کرد.

در ادامه، ستوان حمامی از پلیس فتای یزد، در زمینه اهمیت و فرهنگ استفاده صحیح از فضاهای مجازی با ذکر مثال هایی، هشدارهای لازم را به مخاطبین خود ارائه نمود.

در کنار این دو همایش، اکیپ هائی از مرکز مشاوره نیروی انتظامی با حضور در مدارس دخترانه الزهرا، زینب، مهدیه، قدس و فولادگر و هنرستان پسرانه علامه طباطبائی، به مشاوره کلاس به کلاس و فردی دانش آموزان در زمینه آسیب های اجتماعی موجود پرداختند.

مدیریت آموزش و پرورش شهرستان ابرکوه، از پلیس فتای استان یزد و مرکز مشاوره نیروی انتظامی که در زمینه بالابردن سطح آگاهی مخاطبین آموزش و پرورش در مورد آسیب های اجتماعی و فضای مجازی، همکاری خوبی را با این نهاد داشته اند تقدیر و تشکر نمود.

گفتنی است، این همایش در آینده ای نزدیک مجدداً برگزار خواهد شد.