نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

مراسم تکریم و معارفه مدیر آموزش و پرورش شهرستان ابرکوه

مراسم تکریم و معارفه مدیر آموزش و پرورش شهرستان ابرکوهبه گزارش روابط عمومی اداره آموزش و پرورش شهرستان ابرکوه، مراسم تکریم و معارفه روسای آموزش و پرورش شهرستان ابرکوه با حضور امین الرعایا، معاونت سواد آموزی اداره کل استان یزد، معاون فرماندار، امام جمعه، روسای ادارات و نهاد های دولتی، مدیران مدارس و فرهنگیان شهرستان ابرکوه در سالن اداره ارشاد و فرهنگ اسلامی برگزار شد.

معاونت سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش استان، حضور همه ی مسئولین منطقه و شهرستان را در جلسه، نشانگر تعلق خاطر همگان به آموزش و پرورش دانست و افزود: خدمت به مردم یک فرصت است و بالاترین عبادت در دین مبین اسلام همین فرصت خدمت به مردم که تجلی گر آن در آموزش و پرورش است.

امام جمعه ابرکوه رصد رسالت اولیای الهی و بیان آن در قالب دو واژه پرمعنای آموزش و پرورش را مطرح کرد و افزود : آموزش سرآمد رشد علمی و پیشرفت همه ی محور های فضیلت جامعه  و رمز اعتلای جامعه بشری مخصوصا جامعه اسلامی است و پرورش نیز تطهیر و تزکیه جامعه از ناپاکی های اخلاقی و عملی است .

گفتنی است در حکمی از سوی مدیر کل آموزش و پرورش استان یزد "محمدعلی کریمی" به عنوان مدیر جدید آموزش و پرورش شهرستان ابرکوه معرفی و از زحمات " مسلم روحی پناه " مدیر پیشین این اداره تقدیر شد.