نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

مراسم تولد شهید محمدهادی ذوالفقاری در دبیرستان صدرا برگزار شد

مراسم تولد شهید محمدهادی ذوالفقاری در دبیرستان صدرا برگزار شدبه گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان ابرکوه، به مناسبت ایام ا... دهه فجر مراسم تولد شهید محمدهادی ذوالفقاری با حضور "حجت الاسلام حسینی" امام جمعه شهرستان، "کریمی" مدیر آموزش و پرورش، "فاطمی نسب" رییس اداره تبلیغات و "شکیبا" معاونت پرورشی در دبیرستان صدرا برگزار شد.

حجت الاسلام حسینی با اشاره به این حرکت نمادین زیبا افزود: شهدا زنده هستند و تولد آن ها تولدی حقیقی می باشد و پیروزی انقلاب به منزله ی تولد شهدا و آرمان های شهدا است که برای استقلال، ازادی و جمهوری اسلامی در بستر شهادت قرار گرفتند.

وی مسئولیت و وظیفه دانش آموزان را قرارگیری در مسیر اهداف و آرمان های انقلاب دانست و بیان کرد: دانش آموز باید در مسیر اهداف و آرمان های انقلاب مخصوصا در عرصه های جهانی و انگیزه های جهانی انقلاب حرکت نماید چرا که اعتقاد ما این است که انقلاب زمینه ساز و بسترساز حرکت جهانی منجی عالم بشریت است.

کریمی مدیر آموزش و پرورش با اشاره به اینکه شیعیان نیازمند حضور در محضر شهدا هستند افزود: پاسداشت یاد شهدا پاسداشت انسانیت به تمام معنا است.

وی خاطرنشان کرد: همه ی هدف شهدا حاکم شدن انسانیت به تمام معنا در جامعه است و رسالت ما در این ایام و این حرکت نمادین همین پاسداشت رسالت انسانیت است.

کیک تولد 30 سالگی شهید محمدهادی ذوالفقاری نیز به دست یکی از مادران شهید (مادر شهید هوشنگ هاشمی نژاد به نمایندگی مادر شهید) بریده شد.

لازم به ذکر است مسئولین از نمایشگاه دانش آموزان که به دست مادر شهید افتتاح شد و به مناسبت دهه فجر و ایام فاطمیه بود، بازدید کردند.