نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

مراسم تجلیل از برترین های مسابقات فرهنگی هنری و قرآن و عترت برگزار شد

مراسم تجلیل از برترین های مسابقات فرهنگی هنری و قرآن و عترت برگزار شدبه گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان ابرکوه، مراسم تجلیل از برترین های مسابقات فرهنگی هنری و قرآن و عترت با حضور "برزگری" رییس اداره ارزیابی عملکرد اداره کل آموزش و پرورش استان، "قانع" رییس اداره مشارکت های اداره کل استان، "محمدعلی کریمی" مدیر آموزش و پرورش شهرستان و "شکیبا" معاونت پرورشی در مجتمع آموزشی رفاهی فرهنگیان برگزار شد.

"برزگری" رییس اداره ارزیابی عملکرد گفت: هر کس در این جامعه انقلابی و اسلامی از توانمندی هایش استفاده کند باعث سعادت خود و پیشرفت جامعه می شود. ما باید تلاش کنیم خود را آراسته به زیور علم و پاکی و رستگاری نماییم.

"کریمی" مدیر آموزش و پرورش شهرستان خاطر نشان کرد: وقتی انسان خلق می شود در خود استعدادی را دارد که باید با تلاش و راهنمایی متخصصین این گنجینه و استعداد را ابتدا کشف و سپس استخراج کند که بهترین مکان کشف این استعداد ها در مدارس به خصوص در همچین مسابقاتی است.

گفتنی است از حدود 9000 دانش آموز شهرستان، 7000 دانش آموز در حدود 70 رشته مسابقات فرهنگی هنری و قرآن و عترت حضور فعال داشته اند.