نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

مدیرآموزش وپرورش هدف از برگزاری شورای اداری را تبادل نظر با تمامی کارشناسان و بهره مندی از نقطه نظرات آنان ذکرکرد

مدیرآموزش وپرورش هدف از برگزاری شورای اداری را تبادل نظر با تمامی کارشناسان و بهره مندی از نقطه نظرات آنان ذکرکرد


جلسه شورای اداری آموزش وپرورش ابرکوه:

جلسه شورای اداری با حضور مدیرآموزش وپرورش ابرکوه، معاونان، کارشناسان آموزشی، تربیتی و اداری در سالن کنفرانس اداره آموزش وپرورش این شهرستان  با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شد .
 
مدیرآموزش وپرورش هدف از برگزاری شورای اداری را تبادل نظر با تمامی کارشناسان و بهره مندی از نقطه نظرات آنان ذکرکرد.
 
کریمی مدیر آموزش وپرورش پیرامون بحران کرونا سخنانی بیان نمود وگفت:در این بحران پرستاران از ابتدا به میدان آمده وتا اکنون شبکه بهداشت و پرستاران یک لحظه هم دست از تلاش برنداشته و حتی در این راستا عده ای هم به شهادت رسیدند.
قشر فرهنگیان هم در این میدان به خوبی ایفای نقش نموده و هم به صورت حضوری و غیرحضوری در خط مقدم مبارزه با این ویروس بوده وحتی ساعات استراحت خود در منزل را به آموزش دانش آموزان اختصاص دادند.
وی  در ادامه به رموز موفقیت و کتاب "سیری در تکامل فردی" اشاره کرد وگفت:در جمع بندی این کتاب به این نتیجه رسیدند جهت رسیدن به موفقیت باید بین فعالیتهای شغلی وحرفه ای  وارتباطات توازن برقرارباشد.
درادامه معاون پرورشی اداره آموزش وپرورش ابرکوه  بهترین روش و موثر ترین راه برای اجرای مدیریت صحیح و بهره ور را ایجاد فضای دوستی و صمیمیت، تعامل، همفکری و هم افزایی دانست 
محمدعلی شکیبا  افزود: مجموعه همکاران فرهنگی عضو خانواده آموزش و پرورش هستند و هر کدام نقش موثر در ارتقاء و حفظ جایگاه و شأن دستگاه تعلیم و تربیت را بر عهده دارند.
در ادامه جلسه کارشناسان اداره گزارشی از عملکرد و مشکلات حوزه خود را بیان نمودند .