نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

صبحگاه مشارکت هفته شوراهای آموزش و پرورش برگزار شد

صبحگاه مشارکت هفته شوراهای آموزش و پرورش برگزار شد


همزمان با گرامیداشت هفته شوراهای آموزش و پرورش

به گزارش روابط عمومی اداره آموزش و پرورش شهرستان ابرکوه، مراسم صبحگاه مشارکت هفته ی شوراهای آموزش و پرورش با حضور "کاظمی نسب" فرماندار شهرستان، "اسحاقی" معاون سیاسی امنیتی فرماندار، "کریمی" مدیر آموزش و پرورش، همکاران اداری و انجمن اولیا و مربیان عضو شورا در دبیرستان نمونه الزهرا برگزار گردید.

"کریمی" مدیر آموزش و پرورش شهرستان ضمن تبریک هفته شوراهای آموزش و پرورش گفت: شورای آموزش و پرورش شهرستان با ترکیبی که دارد می تواند قدرتمند ترین بازوی تعلیم و تربیت باشد.

وی به نقش مشورت در تصمیمات اشاره کرد و افزود: بهترین تصمیم، تصمیمی است که با مشورت و همفکری گرفته شود. امروزه تمام جوامع موفق با مشورت و شورا و با استفاده از رای و نظر دیگران به توفیقات رسیدند.

"کاظمی نسب" فرماندار شهرستان خاطرنشان کرد: شورای آموزش و پرورش در سال 1372 تاسیس شد تا بتواند به مجموعه دولت و آموزش و پرورش کمک کند. اهمیت این شورا به اندازه ای است که در تقویم رسمی جمهوری اسلامی هفته ای را به نام آن نام گذاری کرده اند و در آن شورا تصمیماتی گرفته می شود که مستقیم با سرنوشت شما دانش آموزان ارتباط دارد.

گفتنی است در پایان به مناسبت این هفته از شورای دانش آموزی مدرسه تقدیر به عمل آمد و زنگ مشارکت هفته شوراهای آموزش و پرورش به دست فرماندار شهرستان نواخته شد.