نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

صبحگاه مشارکت

صبحگاه مشارکت


به مناسبت هفته گرامیداشت شوراهای آموزش و پرورش، صبحگاه مشارکت در دبیرستان دخترانه صدرا برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره آموزش و پرورش شهرستان ابرکوه، همزمان با هفته گرامیداشت شوراهای آموزش و پرورش(24تا30 دی ماه)، برنامه نمادین صبحگاه مشارکت با حضور امام جمعه، مدیر آموزش و پرورش و جمعی از اعضای شورای آموزش و پرورش شهرستان ابرکوه در دبیرستان دخترانه صدرا برگزار گردید.

امام جمعه شهرستان ابرکوه، ضمن تبریک هفته گرامیداشت شوراهای آموزش و پرورش، اظهار داشت: شورای آموزش و پرورش به عنوان نهادی که در سطح کشور، جایگاه قانونی دارد؛ شورائی موفق و فعال است و در شهرستان هم با برنامه ریزی و پیگیری خوب دبیر شورای آموزش و پرورش، این جلسات به صورت ماهانه  برگزار و در جهت مصالح مراکز آموزشی تصمیمات خوبی اتخاذ شده و می شود.

"حجت الاسلام حسینی" افزود: موفقیت شورای آموزش و پرورش شهرستان ابرکوه، مطلوب بوده است و فرهنگیان و دانش آموزان می توانند نقطه نظرات خود را در جهت پیشبرد اهداف و تقویت مبانی آموزش و پرورشی، به صورت مکتوب به دبیرخانه شورای آموزش و پرورش ارسال نمایند.

وی افزود: همه ما باید آموزش و پرورش را در جهت تعلیم و تربیت جامعه، یار و مددکار باشیم. حمایت از آموزش و پرورش، حمایت از رشد و پیشرفت و شکوفائی توانمندی های علمی و عملی جامعه است و لذا همه ما وظیفه داریم در جهت تقویت آموزش و پرورش و پیشرفت و تعالی این مرکز بزرگ علمی و فرهنگی، هدفدار و هدفمند همراهی و حمایت داشته باشیم.

شرط موفقیت آموزش و پرورش؛ همدلی، همراهی و همیاری همه خانواده ها و ارگان ها با آموزش و پرورش است.

اگر مردم در راستای تحقق اهداف آموزش و پرورش، یار این مجموعه باشند؛ آنگاه است که این چرخ به سرعت به حرکت درمی آید.

نواختن زنگ مشارکت، قرائت پیام مشترک فرماندار و مدیر آموزش و پرورش شهرستان، قرائت مقاله، برگزاری مسابقه نقاشی با موضوع شوراها در کنار برنامه های صبحگاه مشارکت، اهداء قاب عکس امام خمینی(ره) و رهبری از طرف آموزشگاه صدرا به مدیریت آموزش و پرورش و اهداء جوایز به دانش آموزان از دیگر برنامه های این مراسم بود.