نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

سخن فرماندار با دانش آموزان

سخن فرماندار با دانش آموزان


سخن فرماندار با دانش آموزان

به گزارش روابط عمومی اداره آموزش و پرورش شهرستان ابرکوه، فرماندار شهرستان ابرکوه در دبیرستان های این شهرستان حضور یافت و در مورد اهميت انتخابات صحبت نمود.

 "سید نبی رسولی" در جمع دانش آموزان دبیرستان نمونه امام علی(ع) اظهار داشت: جمهوري اسلامي، انقلابی كاملاً مردمي بودکه توانست با 98 درصد آرا، با قاطعيت مورد پذيرش مردم قرار گيرد و با رهبري معمار بزرگ انقلاب، حضرت امام خميني(ره) و پس از ايشان آيت الله خامنه اي به سمت پيشرفت و تعالي قدم بردارد و به حمدالله اكنون شاهد اين توسعه در تمام ابعاد فرهنگي، اقتصادي، سياسي، اعتقادي و پزشكي هستیم.

وی افزود: در طی  37 سالی که از عمر انقلاب اسلامي می گذرد، 32 انتخابات در هر شرايطي از قبيل جنگ و سایر مشكلات، با موفقيت برگزار شده است و مردم هميشه بدخواهان اين نظام را ناكام گذاشته اند.

وی خاطرنشان کرد: اگر چه دانش آموزان نمي توانند مستقيماً در انتخابات دخيل باشند، اما نقش بسزائی در ترغيب خانواده ها و جامعه برای پرشور كردن انتخابات دارند و قادرند به طور غير مستقيم در انتخاب نماينده سهيم باشند.

وی از دانش آموزان خواست تا با هم فکری والدین خود، زمینه حضور هرچه بیشتر در انتخابات را فراهم نمایند.

لازم به ذکر است، فرماندار شهرستان ابرکوه، در طول این هفته، روزانه در یکی از دبیرستان های سطح شهرستان جهت صحبت پیرامون اهمیت انتخابات حضور می یابد.