نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

زنگ طبیعت در مدارس شهرستان ابرکوه نواخته شد

زنگ طبیعت در مدارس شهرستان ابرکوه نواخته شدبه گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان ابرکوه، همزمان با روز ملی درختکاری و هفته منابع طبیعی و ابخیزداری زنگ طبیعت در مدارس شهرستان ابرکوه و به صورت نمادین با حضور رییس روابط عمومی اداره منابع طبیعی استان، شکیبا معاونت پرورشی، رییس اداره منابع طبیعی شهرستان در دبیرستان دخترانه صدرا نواخته شد.

رییس اداره منابع طبیعی استان ضمن اینکه دانش آموزان را همیار طبیعت خواند،افزود: با توجه به اهمیت موضوع منابع طبیعی و حفظ و احیای ان، از شما دانش اموزان به عنوان آینده سازان جامعه درخواست مدد می نماییم و درصورت مشاهده هرگونه تخلفی درعرصه های طبیعی و ملی باشماره رایگان 1504 تماس بگیرید.

درادامه مراسم امینی کارشناس اداره کل منابع طبیعی استان به دانش آموزان مقطع متوسطه دوم درحوزه منابع طبیعی وآبخیزداری توضیحاتی ارائه نمود و در این ساعت آموزشی از امنیت غذایی به عنوان یکی از سرمایه های مهم زندگی نام برد.

گفتنی است در پایان به صورت نمادین زنگ سبزنواخته شد و حاضرین و دانش اموزان به کاشت نهال اقدام نمودند. همچنین در این مراسم کارت همیار طبیعت نیز به دانش آموزان داده شد.