نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

راهیابی علی فرهمند به مرحله کشوری انتخابات مجلس دانش آموزی

راهیابی علی فرهمند به مرحله کشوری انتخابات مجلس دانش آموزیراهیابی علی فرهمند دانش آموز پایه دهم نمونه امام علی (ع) به مرحله کشوری انتخابات مجلس دانش آموزی

نهمین دوره انتخابات مجلس دانش آموزی استان یزد با حضور پناهی روا مشاور محترم معاون وزیر و رئیس دبیر خانه مجلس دانش آموزی کشور و مسئولان عالی رتبه استان در محل پژوهشکده تعلیم و تربیت تالار فرهنگیان یزد برگزار شد.

این دوره از انتخابات مجلس دانش آموزی صبح 23 فروردین ماه همزمان با نخستین مجمع شورای دانش آموزی استان برگزار و 102 نفر از دانش آموزان منتخب شوراهای دانش آموزی مدارس استان در این نشست حضور داشتند که 30 نفر از دانش آموزان به عنوان کاندیدای نمایندگی مجلس پس از سخنرانی و معرفی برنامه های کاری خود به رقابت پرداخته و پس از رای گیری و اعلام نتایج آرای اخذ شده7 نفر از پسران و 7 نفر از دختران به عنوان اعضای شورای دانش آموزی استان  و مشاوران مدیر کل آموزش و پرورش استان یزد برگزیده شدند و یک پسر  و یک دختر با بالاترین رای به عنوان نمایندگان استان به مجلس دانش آموزی کشور راه یافتند.

گفتنی است آقای علی فرهمند  دانش آموز پایه دهم نمونه امام علی (ع) از شهرستان ابرکوه به عنوان برگزیده کشور از بین پسران به مجلس دانش آموزی راه یافت. و خانمها

 ودیعه السادات حسینی،فاطمه مظاهری و آقای نیما راجی به عنوان اعضای مجلس دانش آموزی استان و مشاور مدیر کل محترم انتخاب شدند.

مدیر آموزش وپرورش راهیابی آقای علی فرهمند به مرحله  انتخابات مجلس دانش آموزی کشور و همچنین خانمها ودیعه السادات حسینی و فاطمه مظاهری  و آقای نیما راجی به عنوان مشاور مدیر کل محترم آموزش و پرورش استان یزد در سال 97 را به جامعه فرهنگیان و اولیاء آنها تبریک می گوید.