نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

دیدار نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی با کارکنان اداره آموزش و پرورش شهرستان ابرکوه

دیدار نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی با کارکنان اداره آموزش و پرورش شهرستان ابرکوه


صباغیان، نماینده مردم ابرکوه درمجلس شورای اسلامی با کارکنان اداره آموزش و پرورش شهرستان ابرکوه دیدار و گفت و گو نمود.

به گزارش روابط عمومی اداره آموزش و پرورش  شهرستان ابرکوه، نماینده مردم ابرکوه در مجلس شورای اسلامی به همراه فرماندار در جلسه شورای اداری آموزش و پرورش شهرستان ابرکوه حضور یافت.

ابتدا مدیر آموزش و پرورش شهرستان ابرکوه، ضمن خوشامدگوئی، گزارشی از اقدامات، مشکلات، طرح های نیمه تمام و ... آموزش و پرورش ابرکوه را ارائه نمود.

برخی از مشکلات و طرح های نیمه تمامی که مطرح گردید به شرح ذیل می باشد:

مشکل کمبود مدرسه در مسکن مهر درحالی که ساختمانی متعلق به آموزش و پرورش در همان منطقه به پیراپزشکی تحویل داده شده است، ساختمان های نیمه تمام مسکن مهر، صدرا، مدرس و خوشنود، کمبود بودجه برای تکمیل خانه معلم و اردوگاه دانش آموزی، کف پوش نامناسب مجموعه ورزشی شهدای دانش آموز و هزینه بالای تعویض کف پوش ها و تعمیر و بهسازی محوطه این مجموعه، از رده خارج بودن 35 واحد آموزشی، رشد فزاینده جمعیت در بخش بهمن به ویژه مناطق مهرآباد و اردی که نیاز به احداث حداقل 4 واحد آموزشی دارد، ناوگان حمل و نقل و مشکلات خودروهای این اداره و هزینه های سنگین آن(به خصوص با توجه به فاصله زیاد شهرستان ابرکوه تا مرکز استان) و ...

نماینده مردم ابرکوه در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: نمایندگان مجلس اگر بتوانند درست قانونگذاری کنند و وظیفه خود را به درستی انجام دهند؛ بسیاری از مشکلات در سطح کلان و به تبع آن در سطح مناطق حل خواهد شد.

وی ضمن تأکید بر این که هر ارگانی باید خود پیگیر مسائل و مشکلات خودش باشد، در زمینه حل مشکلات تا حد امکان قول همکاری داد.

فرماندار شهرستان ابرکوه نیز، زیربنای هرگونه تغییر و تحول و انقلابی را دانش و آگاهی دانست.

"سید نبی رسولی" اظهار د اشت: امروزه دانش و آگاهی به تنهائی کارساز نیست، بلکه توسعه پایدار نیاز به وحدت همگانی دارد و باید همه دستگاه ها درگیر شوند.