نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

دویست و پانزدهمین جلسه شورای آموزش و پرورش با محوریت پروژه مهر برگزار شد

دویست و پانزدهمین جلسه شورای آموزش و پرورش با محوریت پروژه مهر برگزار شدبه گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان ابرکوه دویست و پانزدهمین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان ابرکوه در سالن اجتماعات شهید عادلزاده این اداره برگزار شد.

روحی پناه دبیر جلسه ی شورای آموزش و پرورش گفت: به دو دلیل بحث پروژه ی مهر به عنوان دستور کار این جلسه شورای آموزش و پرورش قرار گرفت.اول به دلیل تاکید وزارت خانه به بحث پروژه ی مهر و دوم اینکه اعضای شورای آموزش و پرورش در جریان تحولات مهر 1397 باشند تا در اجرای اجرای آن همراه آموزش و پرورش باشند.

وی تاکید کرد: وجود شیوه نامه ی جدید سازماندهی علاوه بر وجود چالش ها، فرصت هایی را نیز به وجود آورده است که از جمله می توان به توزیع عادلانه ی نیرو در بین مدارس و جلوگیری از پرتی نیرو و ابلاغ صوری اشاره کرد.

کاظمی نسب فرماندار و رییس شورای آموزش و پرورش با تسلیت شهادت امام باقر (ع) افزود: ما دوبال در مجموعه ی مدیریتی خود باید داشته باشیم 1. اجرای دقیق قانون و 2. تکریم ارباب رجوع که اگر معلم باشد به طور ویژه و خاص تر تکریم شود.

گفتنی است مدیر آموزش و پرورش ابرکوه در این جلسه گزارشی از فعالیت های پروژه ی مهر و شیوه ساماندهی ارائه نموده و اعضا به بحث و تبادل نظر پرداختند.