نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

دویست و سی و هفتمین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان ابرکوه

دویست و سی و هفتمین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان ابرکوهبه گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان ابرکوه، دویست و سی و هفتمین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان چهارشنبه 29/02/1400 برگزار گردید.
کریمی مدیر آموزش و پرورش شهرستان در ابتدای جلسه به موضوع امتحانات نهایی نهم و دوازدهم پرداخت و گزارشی از روند برگزاری این امتحانات ارائه داد.
در ادامه ایشان دستورکار اول جلسه را (هنرستان کشاورزی) مطرح و بر لزوم هدایت دانش آموزان به رشته های فنی و حرفه ای و کاردانش تاکید نمود.
معاون آموزشی آموزش و پرورش با ارائه آمار دقیق میزان جذب دانش آموزان به رشته های فنی و حرفه ای و کاردانش در سال های اخیر، به برنامه های توسعه رشته های ذکر شده پرداخت و ابراز امیدواری کرد که در آینده نزدیک رشته های "خدمات گلخانه ای" و "گیاهان دارویی" از طریق تاسیس هنرستان کشاورزی به جذب دانش آموزان علاقمند بپردازد.
"هوشمند" رئیس اداره جهاد کشاورزی شهرستان نیز آمادگی جهت هرگونه همکاری در راه اندازی هنرستان کشاورزی را اعلام نمود.
در ادامه جلسه به موضوعات مشکلات مدارس غیردولتی، آسیب های اجتماعی و ساختمان مدرسه شهید عزیز پناه پرداخته شد.
"ارزانی"نماینده مدیران مدارس غیردولتی ضمن ارائه گزارشی از وضعیت مدارس غیردولتی شهرستان، خواستار رفع مسئله تامین فضای آموزشی برای این مدارس شد.
در پایان جلسه نیز فعالیت های آموزش و پرورش شهرستان در خصوص پیشگیری از آسیب های اجتماعی تشریح و دغدغه های معاونت پرورشی شهرستان در این حوزه بیان شد.