نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

دویست و بیست و ششمین جلسه شورای آموزش و پرورش

دویست و بیست و ششمین جلسه شورای آموزش و پرورشبه گزارش کارشناس روابط عمومی اداره آموزش و پرورش ابرکوه دویست و بیست و ششمین جلسه شورای آموزش و پرورش با دستور کار آسفالت مسیر دبیرستان امام علی (ع) ، ساماندهی نیروهای انسانی، تشکیل کارگروه کنکور 99 و نامگذاری مدرسه ادب در سالن شهید عادلزاده اداره آموزش و پرورش برگزار شد.

کریمی ضمن تبریک به مناسبت فرا رسیدن سال تحصیلی جدید از اعضای شورا به خاطر بررسی چالش ها در اولین روز های تحصیلی تقدیر کرد.سپس گزارشی از ساماندهی نیروهای انسانی بدین شرح که با داشتن 235 کلاس درس  20 نفر بازنشسته 12 نفر سرباز معلم 19 نفر حق التدریس ،3 نفر ماده 28 و 4 نفر انتقالی در مدارس مشغول به امر آموزش شدند که همت بازنشستگان قابل تقدیر است.همچنین 74 دبیر به طور تمام وقت اعلام آمادگی کردند و 30 ساعته شدند. در مورد اینکه دبیران باید بومی باشند سخن گفت و  کاظمی نسب نیز گفت باید قبولی دانشجویان را بومی کرد. در ادامه رضاییان نماینده معلمان با ایراد اینکه درصد بیشتر دانش آموزان در رسشته علوم انسانی و معارف مشغول به تحصیل هستند خواستار بررسی قبولی دانش اموزان در دانشگاه فرهنگیان شد و گفت باید اولویت قبولی را به بومی بودن داد.

کریمی  از دغدغه آسفالت مسیر دبیرستان امام علی (ع) سخن گفت و در ادامه برزگر مدیر دبیرستان با ارائه گزارشی از افتخارات دانش آموزانش موفقیت آنها را در همت والای اولیاء و خود دانش آموزان دانست و سپس خواستار پیگیری مسئولین در امر بهسازی و آسفالت مسیر آموزشگاه بعد از 8 سال تاسیس شد. در ادامه رسولی شهردار شهرستان گفت باید تمام دستگاه ها در این امر پیگیری کنند و مصوب شد زیر سازی این مسیر تا اصلاح راه را شهرداری انجام دهد.

کاظمی نسب گفت :تحولات اساسی در بهسازی کل شهر باید به نحو شایسته انجام گیرد.

در ادامه کریمی در مورد تشکیل پایگاه مطالعاتی مبنی بر آمادگی داوطلبان شرکنت کننده در کنکور سخن گفت کاظمی نسب مصوب کرد که آموزش و پرورش باید برنامه عملیاتی برای دانش آموزان دور اول متوسطه و پایه های یازدهم و دوازدهم با استفاده از خیرین ، مشاوران و دبیران مجرب با مشارکت اولیا و دبیر مبنی بر آماده سازی آنها جهت شرکت درکنکور داشته باشد.

ودر پایان مصوب گردید که آموزشگاه ادب در مسکن مهر به نام شهید محمد آدمی و ساختمان جدید اداره به نام شهید عزیزی نام گذاری شود.