نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

دویست و بیست و سومین جلسه شورای آموزش و پرورش برگزار شد

دویست و بیست و سومین جلسه شورای آموزش و پرورش برگزار شدبه گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان ابرکوه، دویست و بیست و سومین جلسه شورای آموزش و پرورش با حضور "عارفی" مدیر کل نوسازی و تجهیز مدارس استان، "رضاییان" معاون پشتیبانی اداره کل نوسازی و دیگر اعضای شورای آموزش و پرورش در سالن شهید عادلزاده این مدیریت برگزار شد.

"کاظمی نسب" فرماندار شهرستان ضمن تشکر از شهرداران و بخشداران که در هفته بزرگداشت مقام معلم همکاری نمودند، گفت: این حرکت برای معلمان ایجاد انگیزه مضاعف بود و بازخورد بسیار خوبی داشت.

وی تاکید کرد: مشکل فضای آموزشی یکی از مهم ترین و پیچیده ترین مشکلات است و کیفیت تعلیم و تربیت را تحت تاثیر قرار خواهد داد و این کمبود فضا باید بخشی از طریق دولت و بخشی از طریق واگذاری به بخش خصوصی حل شود.

"عارفی" مدیر کل نوسازی و تجهیز مدارس نیز ضمن تبریک پیشاپیش ولادت امام حسن مجتبی (ع) افزود: ما در کل استان یزد 1200 فضای آموزشی داریم و برنامه و اولویت ما در کار نیز اصلاح شاخص ها و اعتبارات و پیگیری پروژه هایی است که بیش از 50 درصد پیشرفت فیزیکی داشته اند.

مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس  خاطرنشان کرد: شهرستان ابرکوه در بحث فضای آموزشی نیازمند کمک می باشد و با توجه به محرومیت بخش بهمن ابرکوه از لحاظ فضا و کیفیت آموزشی ما در این خصوص قول ساخت مدرسه ای 12 کلاسه در بخش بهمن را از محل اعتبارات استانی خواهیم داد.

عارفی همچنین راه نجات مدارس از بحران مالی را ایجاد واحد های تجاری در مدارسی که موقعیت خوبی دارند عنوان کرد و تصریح کرد: کلیه درآمدهای این واحدهای تجاری در مدارس متعلق به آموزش و پرورش خواهد بود.

وی ضمن تاکید به اینکه همه ارگان های دولتی در شهرستان باید با یکدیگر هماهنگ باشند افزود: در صورت هماهنگی و همراهی ادارات و ارگان های دیگر شهرستان، تمام پروژه های نیمه تمام شهرستان را به اتمام خواهیم رساند.

گفتنی است در این مراسم از فرماندار، بخشداران و شهرداران بخش مرکزی و بهمن برای همکاری در هفته بزرگداشت مقام معلم تجلیل شد.