نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

دویست و بیستمین جلسه شورای آموزش و پرورش برگزار شد

دویست و بیستمین جلسه شورای آموزش و پرورش برگزار شد


همزمان با هفته شوراهای آموزش و پرورش

به گزارش روابط عمومی اداره آموزش و پرورش شهرستان ابرکوه، همزمان با هفته شوراهای آموزش و پرورش دویست و بیستمین جلسه شورای آموزش و پرورش با حضور اعضا در سالن اجتماعات اداره برگزار گردید.
کاظمی نسب فرماندار شهرستان ضمن گرامیداشت هفته شوراهای اموزش و پرورش گفت: اهمیت شوراهای اموزش و پرورش به اندازه ای است که علی رغم وجود کمیته ها و شوراهای زیاد در همه ی دستگاه های اجرایی فقط در تقویم جمهوری اسلامی هفته ای به نام شوراهای اموزش و پرورش نامگذاری شده است.
رییس شورای آموزش و پرورش شهرستان افزود: آموزش و پرورش یکی از بزرگترین دستگاه های دولتی است و اداره ی آن به تنهایی کار ساده ای نیست و نیازمند کمک دستگاه های دیگر می باشد به همین منظور شورای آموزش و پرورش در 26 دی ماه سال 1372 تشکیل گردید.
وی با اشاره به اهمیت سند تحول بنیادین افزود: طبق سند تحول بنیادین باید خانه را مدرسه ی اول دانش اموزان قرار دهیم و از این طریق رابطه بین اولیا و مدرسه را تقویت کنیم.

فرماندار در دویست و بیستمین شورای آموزش‌ و پرورش شهرستان گفت : دانش آموزان این شهرستان که ازاستعدادهای خوبی برخوردارند باید بنیه علمی آنان تقویت تا بدون دغدغه برای کنکور سراسر سال 1398 آمادگی داشته باشند.

وی اظهار داشت : دانش آموزان این شهرستان در سال‌های اخیر از نظر کیفیت علمی و قبولی در کنکور جایگاه مطلوبی داشته‌اند و لذا برای کسب موفقیت بیشتر در کنکور باید تلاش و برنامه ‌ریزی کرد.

گفتنی است به مناسبت هفته شوراهای آموزش و پرورش از اعضای شورا تقدیر به عمل آمد.