نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

دویست ویازدهمین جلسه شورای آموزش وپرورش شهرستان ابرکوه

دویست ویازدهمین جلسه شورای آموزش وپرورش شهرستان ابرکوهدویست ویازدهمین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان ابرکوه تشکیل شد در این جلسه معاون آموزشی گزارشی از پایگاه مطالعاتی نوروز 97 ارائه نمود قیومی گفت: فعالیت پایگاه از تاریخ 28/12/96 لغایت 12/01/97 از ساعت 8 تا23 همراه با تلاوت قران،برنامه های تربیتی، اقامه نماز جماعت وپذیرایی انجام شد.

در خصوص دستور کار دوم شورا معاون پشتیبانی آماری از تعداد اسکان مسافرین نوروزی ومقایسه آن با سال گذشته ارائه نمود رضائیان کیفیت مطلوب مدارس را یکی از نقاط قوت و رضایت مندی مسافرین دانست.

روحی پناه درخصوص دستور کار سوم، بر نامه های  مصوب ستاد بزرگداشت مقام معلم را برای اعضاء شورا تبیین نمود.

رسولی شهردار ابرکوه نیز گزارشی از خدمات شهرداری درطول ایام نوروز 97 ارائه کرد.

امام جمعه ابرکوه در این جلسه با تشکر از آموزش وپرورش در خدمت رسانی به هموطنان و در خصوص برنامه های هفته بزرگداشت مقام معلم پیشنهاداتی ارائه نمود .

کاظمی نسب فرماندار شهرستان در این جلسه با تاکید بر مشارکت اولیا در آموزش وپرورش تاکید نمود بلوار عزت آباد( راه دسترسی به دبیرستان امام علی (ع) ) را پیگیری می کنیم که ان شاالله مشکلات آن حل وفصل گردد. فرماندار و رئیس شورای آموزش وپرورش با اشاره به هفته فرهنگی ابرکوه وهمچنین هفته بزرگداشت مقام معلم گفت: هفته بزرگداشت مقام معلم فرصت مغتنمی است برای پاسداشت مقام شامخ معلم.