نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

جلسه مشترک آموزش و پرورش، حوزه علمیه و ستاد اقامه نماز

جلسه مشترک آموزش و پرورش، حوزه علمیه و ستاد اقامه نماز


امام جمعه شهرستان ابرکوه: «جوانان ما در معرض انواع مفاسد و زمینه های انحراف اخلاقی هستند و اقامه نماز جماعت و بیان احادیث و روایات، یکی از موضوعاتی است که در این زمینه حالت تدافندی دارد».

به گزارش روابط عمومی اداره آموزش و پرورش شهرستان ابرکوه، مدیر و معاونین آموزش و پرورش شهرستان ابرکوه و رؤسای حوزه علمیه، سازمان تبلیغات و ستاد اقامه نماز در دفتر امام جمعه شهرستان، جلسه ای مشترک  پیرامون نماز جماعت مدارس، برگزار نمودند.

امام جمعه شهرستان ابرکوه، در این جلسه اظهار نمود: جوانان ما در معرض انواع مفاسد و زمینه های انحراف اخلاقی هستند و اقامه نماز جماعت و بیان احادیث و روایات، یکی از موضوعاتی است که در این زمینه حالت تدافندی دارد. هر چقدر حضور مبلغین و پرورش فضائل معنوی در بین دانش آموزان بیشتر باشد، مشکلات آموزش و پرورش کم تر خواهد شد.

"حجت الاسلام حسینی" افزود: سیاستگزاران کلان وزارتی در آموزش و پرورش، باید بال آموزش و بال پرورش را در کنار هم تقویت کنند. البته این که ما دلخوش کنیم که آموزش و پرورش، سیاستگزار و برنامه ریز پرورش انسان های متدین و سالم است، به تنهائی کافی نیست؛ همه باید از آموزش و پرورش حمایت نماییم.