نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

جلسه شورای اداری تیرماه برگزار شد

جلسه شورای اداری تیرماه برگزار شدبه گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان ابرکوه، جلسه شورای اداری با حضور "محمدعلی کریمی" مدیر آموزش و پرورش، معاونین و همکاران اداری در سالن اجتماعات شهید عادلزاده برگزار شد.

"سید حمید جلایی" معاونت پشتیبانی ضمن تبریک میلاد امام رضا (ع) گفت: به دنبال تشکیل صندوق فرهنگیان هستیم و با پیگیری ان شالله به زودی این صندوق را  راه اندازی خواهیم کرد.

وی بحث جابجایی اداره آموزش و پرورش شهرستان، اردوگاه آموزش و پرورش، زمین برای فرهنگیان را از موضوعات قابل پیگیری در حوزه معاونت پشتیبانی بیان نمود و افزود: تمام تلاش خود را برای تحقق این موضوعات انجام خواهیم داد.

"محمدعلی کریمی" مدیر آموزش و پرورش شهرستان خاطرنشان کرد: باید در همکاران اداری همدلی و همیاری باشد و توجه به ارباب رجوع را فراموش نکنند.

گفتنی است در این جلسه همکاران اداری به بیان اقدامات خود در هفته های گذشته پرداختند و ارسال به موقع نامه های اداری به استان، بحث حضور و غیاب و ورود و خروج همکاران اداری، توانمندی مدیران از موضوعات مطرح شده در این جلسه بود.

گفتنی است در این جلسه از کارشناس روابط عمومی اداره آموزش و پرورش شهرستان به عنوان روابط عمومی برتر استان تقدیر به عمل آمد.