نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

جشن تکلیف 370 دانش آموز پسر شهرستان برگزار شد

جشن تکلیف 370 دانش آموز پسر شهرستان برگزار شدبه گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان ابرکوه، مراسم جشن تکلیف 370 دانش آموز پسر پایه هشتم همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان در مجتمع آموزشی- رفاهی فرهنگیان برگزار شد.

مدیر آموزش و پرورش ابرکوه در این مراسم افزود: سن تکلیف سنی است که از لحاظ جسمی، فکری و عقلی آمادگی این را داریم تا مسئولیتی به ما واگذار گردد. کسی که به سن تکلیف می رسد باید دستورهای دینی را انجام دهد و به واجبات عمل کند و از محرمات پرهیز نماید.

حجت الاسلام تقی فتاحی امام جمعه موقت ابرکوه ضمن بیان توصیه هایی از مقام معظم رهبری برای دانش آموزان مکلف گفت: جشن تکلیف به این معنا است که خدا ماموریتی را به ما داده است که اگر انجام دهید در زندگی خوشبخت می شوید.

امام جمعه موقت ابرکوه خاطر نشان کرد: مستحکم کردن رابطه خود با خدا، قرائت قرآن، یاد شهدا، احترام به پدر و مادر، جبران محبت های والدین، تامین کردن سلامتی با ورزش و تغذیه مناسب، جدی درس خواندن و با شجاعت و اعتماد به نفس زندگی کردن جزو تکالیف شما دانش آموزان می باشد و باید در محقق کردن این تکالیف اهتمام و تلاش نمایید.

گفتنی است در این مراسم، بعد از اجرای چند برنامه فرهنگی و هنری به دانش آموزان مکلف که از 11 آموزشگاه بودند هدایایی داده شد.