نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

تجلیل ازمدیران ومربیان ودانش آموزان فعال سازمان دانش آموزی ومجلس دانش آموزی با حضوررئیس سازمان دانش آموزی استان یزد

تجلیل ازمدیران ومربیان ودانش آموزان فعال سازمان دانش آموزی ومجلس دانش آموزی با حضوررئیس سازمان دانش آموزی استان یزدبه گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان ابرکوه، جلسه آموزشی مربیان سازمان دانش اموزی شهرستان ابرکوه با هدف آشنایی و هماهنگی اهداف و برنامه های سازمان در سال جاری ومجلس دانش آموزی با حضور "منصورکریمی" رئیس سازمان دانش آموزی  استان در محل کانون شهید رجایی برگزار شد.
رئیس سازمان دانش آموزی استان تشکیل جلسات هم اندیشی با  مربیان  پیشتازان  شهرستان  و مناطق استان و تجلیل از آنان  را بعنوان یکی  اقدامات  فعالیت خود عنوان کرد و گفت : کار شما مربیان بستگی به نگاه شما در مدارس دارد و باید در اولین اقدام اهداف سازمان دانش آموزی را به سایر همکاران معرفی نمائید.
کریمی در این مراسم اظهار داشت: امیدوارم در سایه همفکری، همدلی و همکاری بتوانیم سهمی در تحقق اهداف این سازمان و نشاط ، پویایی در جامعه دانش آموزی داشته باشیم.
وی افزود: حضور با نشاط پیشتازان در اینگونه برنامه ها ستودنی است، همچنین در این فرصت از اقدامات و تلاش های مربیان و دانش آموزان پیشتاز خبرنگاران پانا و نمایندگان مجلس دانش آموزی تقدیر وتشکر کرد.
در پایان با اهدای لوح تقدیر از طرف معاون پرورشی وزارت آموزش و پرورش از مدیران مدارس تمام تشکیلاتی و مربیان  پیشتازتقدیر شد.