نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

بیست و یکمین جشنواره تجلیل از خیرین مدرسه ساز در شهرستان ابرکوه برگزارشد

بیست و یکمین جشنواره تجلیل از خیرین مدرسه ساز در شهرستان ابرکوه برگزارشدبه گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان ابرکوه، بیست و یکمین جشنواره خیرین مدرسه ساز در دبستان خیری فاطمه الزهرا اسفندآباد با حضور خیر مدرسه ساز "حاج قدمعلی شمس" برگزار شد.

"ملانوری" رییس سازمان دانش آموزی استان و نماینده مدیر کل آموزش و پرورش استان درابرکوه در این جشنواره اظهار داشت: بیست و یکمین جشنواره تجلیل از خیرین مدرسه ساز با شعار: "افزایش ایمنی مدارس با مشارکت خیرین مدرسه ساز " امروز به صورت همزمان در ۴۵۰ مدرسه خیر ساز استان و با حضور خیرین محترم در مدارس برگزار می شود.

وی تصریح کرد: خیرین مدرسه ساز جزو سرمایه های این جامعه محسوب می شوند و در کنار مردم خودشان در پی آبادانی و پیشرفت جامعه هستند.

ملانوری خطاب به دانش آموزان مدرسه خیری فاطمه الزهرا اسفندآباد گفت: حضور در یک مدرسه خیرساز که با عشق و ملات مهربانی ساخته شده است و درس خواندن در آن، یک امتیاز محسوب می شود و توام با سرمشق گرفتن از بزرگانی است که خشت خشت این بنا را با مهربانی بنا نهادند.

"محمدعلی کریمی" مدیر آموزش و پرورش اظهار داشت: 24 مدرسه در شهرستان جزو مدارس خیری می باشد که 25 درصد فضای آموزشی شهرستان را مدارس خیری تشکیل می دهد.

وی خاطرنشان کرد: 6 فضای آموزشی در این روستا توسط خیرین ساخته شده است و این نشان دهنده روح بزرگ و بلند خیرین این روستا می باشد.

حسینی امام جمعه شهرستان نیز تصریح کرد: فعالیت یک مرکز آموزشی که توسط خیر ساخته شده است، شیرینی آموزش را مضاعف می کند.

وی افزود: همه ما باید در جهت علم و دانش دانش آموزان که سرنوشت نسل فردا در دستان ان هاست، تلاش کنیم و با نیت خالص زمینه رشد و بالندگی علمی و عملی دانش آموزان را بیش از گذشته فراهم نماییم.

گفتنی است از خیرین مدرسه ساز و مدرسه یار این دبستان و دبستان امام علی (ع) روستای هارونی تجلیل به عمل آمد.