نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

بازدید فرماندار و مدیر آموزش و پرورش از مدرسه استثنایی ایثار

بازدید فرماندار و مدیر آموزش و پرورش از مدرسه استثنایی ایثاربه گزارش روابط عمومي آموزش و پرورش شهرستان ابركوه ، محمد كاظمي نسب فرماندار ابركوه به همراه روحي پناه مدير آموزش و پرورش ، علي اكبر اسحاقي معاون سياسي امنيتي فرماندار و جمعی از كارشناسان  آموزش و پرورش و فرمانداری، ضمن بازدید از بخش های مختلف این آموزشگاه با تعدادی از دانش آموزان روشن دل این مدرسه نیز دیدار و گفتگو کرد .

فرماندار ابركوه در اين بازديد ضمن عرض خداقوت، با اشاره به اهمیت کار معلمان و مربیان در حوزه آموزش معلولان، از صبر و شكيبايي آنان به دليل سختي كار و تعليم و تربيت دانش آموزان قدرداني كرد.

خانم حاتمي زاده مدير اين آموزشگاه اظهار داشت : اين آموزشگاه  در زمينه اياب و ذهاب و هزينه هاي تحصيل دانش آموزان مشكلات عديده اي دارد كه توجه مسئولين به اين امر مي تواند گره گشا باشد.

قديريان يكي از مربيان اين آموزشگاه نيز گفت: زمين ورزشي اين آموزشگاه با اخذ كمكهاي خيّرين آماده چمن مصنوعي شده است كه از فرماندار محترم درخواست داريم كه در اين خصوص همكاري نمايند.

كاظمي نسب ضمن بازديد از زمين ورزشي اظهار داشت : پيگيري لازم از طريق نوسازي مدارس استان و  با تشكيل جلسه و رايزني با ادارات ذيربط و خيّرين ،  چمن اين زمين  انشاء ا...نصب خواهد شد.

يادآور مي شود : آموزشگاه ايثار ابركوه داراي 22 نفر كادر آموزشي شامل مدير ، معاون ، مربي پرورشي ، مربي ورزش و سرپرست آموزش، رابط دانش آموزان تلفيقي و مشاور و 52 دانش آموز و 13 دانش آموز ضميمه مي باشد و نيازمند  كادرهاي گفتار درماني ، كاردرمان ، راننده ، مهماندار ، تربيت شنوايي و مربي بهداشت مي باشد .