نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

بازدید از نمایشگاه

بازدید از نمایشگاه


مدیر آموزش و پرورش، از نمایشگاه مدرسه انقلاب و نمایشگاه افتخارآفرینان کنکور سراسری ابرکوه در محل دبیرستان نمونه امام صادق(ع) بازدید نمود.

به گزارش روابط عمومی اداره آموزش و پرورش شهرستان ابرکوه، مدیر آموزش و پرورش شهرستان ابرکوه به همراه معاون پرورشی و کارشناسان ارزیابی عملکرد و حراست این اداره از نمایشگاه مدرسه انقلاب و نمایشگاه افتخارآفرینان کنکور سراسری ابرکوه در محل دبیرستان نمونه امام صادق(ع) بازدید نمود.

به گفته مدیر دبیرستان نمونه امام صادق(ع)، نمایشگاه مدرسه انقلاب، به همت انجمن اسلامی این دبیرستان، عکس هائی از وقایع و امکانات ایران را از گذشته تاکنون به تصویر کشید.

"سیمین ارزانی" در زمینه نمایشگاه افتخارآفرینان ابرکوه در کنکور سراسری اظهار داشت: در این نمایشگاه، دست نوشته های برترین های کنکور که در آن رمز موفقیت، شیوه مطالعه، اعتقادات مذهبی، نحوه برنامه ریزی و چگونگی استفاده از منابع، هم چنین نمونه جزوه، کتاب، دفتر برنامه ریزی، کارنامه کنکورهای آزمایشی و کارنامه کنکور سراسری و ... با هدف ایجاد انگیزه و افزایش اعتماد به نفس در دانش آموزان و به همت نجفی، دبیر فیزیک این آموزشگاه برپا گردید.