نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

آیین کلنگ زنی احداث مدرسه خیری روستای فیض آباد شهرستان ابرکوه

آیین کلنگ زنی احداث مدرسه خیری روستای فیض آباد شهرستان ابرکوهبه گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان ابرکوه، آیین کلنگ زنی مدرسه خیری سه کلاسه بانک اقتصاد نوین با حضور "فروزان" مدیر روابط عمومی بانک اقتصاد نوین، "آذر" سرپرست شعب منطقه مرکزی بانک اقتصاد نوین، "رضاییان" معاون پشتیبانی اداره کل نوسازی استان، "حسینی" امام جمعه شهرستان، "کاظمی نسب" فرماندار شهرستان و "اکرمی" رییس اداره برق در روستای فیض آباد برگزار شد.

"کریمی" مدیر آموزش و پرورش شهرستان گفت: قطعا عوامل زیادی در پرورش استعداد های دانش آموزان این مرز و بوم، مثل معلم، وسایل کمک آموزشی و سیستم آموزشی و ... نقش دارد و در این میان نقش و اهمیت فضای آموزشی بر کسی پوشیده نیست.

وی افزود: امیدواریم بتوانیم با ساخت این مدرسه پرورش استعداد های خدادادی را به نحو شایسته در آن رشد دهیم و شاهد پیشرفت این سرمایه های آینده کشور باشیم.

فرماندار شهرستان خاطرنشان کرد: احساس مسئولیت اجتماعی وظیفه ای است که همگی بر دوش خود داریم و ورود به بحث محرومیت زدایی کار قابل تقدیری است و مطمئنا دعای خیر مردم این روستا نصیب خیر آن می شود.

"مسعود آذر"  سرپرست منطقه مرکزی بانک اقتصاد نوین و نماینده مدیر عامل بانک تصریح کرد: این مراسم، سی و پنجمین مراسم کلنگ زنی مدرسه سازی بانک اقتصاد نوین در کشور می باشد و ما امیدواریم بعد از این مراسم، بذری که کاشتیم روزی به حاصل بنشیند و این استعداد های جامعه ما روی نیمکت های این مدرسه بنشینند تا ما به آرامش برسیم.

"فروزان" مدیر روابط عمومی بانک اقتصاد نوین افزود: مدرسه محل ساختن انسان است و تا مدرسه نباشد آموزش فراگیر نمی شود. ساختن مدرسه اساسا فضیلتی ندارد اگر که ساکنان آن حضور نداشته باشند و اگر تاریخ و جغرافیایی که ما برایش ساختیم به دست شما ساخته نشود.

در پایان مراسم نیز به دست مسئولین کلنگ مدرسه سه کلاسه خیری به زمین زده شد.

گفتنی است خیر این مدرسه بانک اقتصاد نوین می باشد و زمین آن به مساحت 4000 متر مربع توسط آقای یحیوی اهدا شده است.