نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

اهداء جوایز مسابقات فرهنگی هنری

اهداء جوایز مسابقات فرهنگی هنری


همزمان با دهه مبارک فجر برگزار گردید:
طی مراسمی، به برگزیدگان مسابقات فرهنگی هنری جوایزی اهداء گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره آموزش و پرورش شهرستان ابرکوه، همزمان با آغاز دهه مبارک فجر، مراسم متمرکزی با حضور  90 نفر از برگزیدگان استانی و بیش از یکهزار و دویست نفر از برگزیدگان شهرستانی مسابقات فرهنگی، هنری، قرآن و عترت سال تحصیلی 94-95 و برگزیدگان ورزشی سال 95 شهرستان ابرکوه برگزار گردید.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان ابرکوه، در این مراسم با اشاره به جمله ای از مقام معظم رهبری که فرمودند: هر فرهنگی که در قالب هنر نگنجد، ماندگار نیست؛ اظهار داشت: این جمله مقام معظم رهبری به ماندگاری فرهنگ ها اشاره دارد. ما به عنوان یک انسان توانائی هائی داریم که باید با استفاده از قدرت تعقل و تفکر، به نحو مطلوب از آن استفاده کنیم تا استعدادمان به نحو مطلوب شکوفا شود.

"مسلم روحی پناه" افزود: انسان موجودی است که دارای جنبه ها و ابعاد وجودی متعددی است و باید تمام ابعاد شخصیت انسان شکوفا شود.

انسان تک بعدی راه به جائی نخواهد برد. انسان به عنوان اشرف مخلوقات، زمانی به مقام خلیفه اللهی خواهد رسید که تمام ابعاد وجودی خود را شکوفا کند.

وی افزود: شما دانش آموزان هم سعی کنید تا تک بعدی نشوید و تمام ابعاد وجودی خود را پرورش دهید. زمانی خوشبخت خواهید بود که تقوی، شادی، علم، ورزش و ... تمام ظرف وجودی خود را پر کند.

وی افزود: در آموزش و پرورش، همه ابعاد وجودی یک دانش آموز مدنظر قرار گیرد. همه شما دانش آموزان، خود را طوری آماده کنید تا بتوانید در آینده سلامتی خود و جامعه خویش را حفظ کنید.

گفتنی است مبلغی بالغ بر نود میلیون ریال بابت خرید جوایز اختصاص داده شده است.