نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

آمادگی ستاد اسکان نوروزی فرهنگیان شهرستان ابرکوه

آمادگی ستاد اسکان نوروزی فرهنگیان شهرستان ابرکوه


آمادگی ستاد اسکان نوروزی فرهنگیان شهرستان ابرکوه

به گزارش روابط عمومی اداره آموزش و پرورش شهرستان ابرکوه، ستاد اسکان نوروزی اداره آموزش و پرورش شهرستان ابرکوه با تجهیز 14 مدرسه، آماده پذیرائی از فرهنگیان و مسافران نوروزی می باشد.

معاون پشتیبانی اداره آموزش و پرورش شهرستان ابرکوه، با اعلام این خبر افزود: ستاد اسکان نوروز 95 اداره آموزش و پرورش شهرستان ابرکوه از بهمن 94 کار خود را آغاز کرد و با تشکیل جلسات متعدد با اعضای ستاد و جلسات توجیهی برای مدیران و خدمتگزاران مدارس اسکان، بررسی کمبود ها و نواقص مدارس اسکان و برطرف نمودن آن ها، تهیه و نصب بنر در ورودی های شهر و در سردرب اداره آموزش و پرورش، آماده سازی فرش، بالشت و پتوهای مورد نیاز و ارسال آن به مدارس اسکان و ... ، هم اکنون آمادگی کامل برای پذیرائی از فرهنگیان گرامی و مسافران نوروزی را دارد.

 "علی رضائیان" با توجه به احتمال افزایش تعداد مسافران افزود: در این صورت از تمام ظرفیت موجود از جمله مدارس غیر از مدارس اسکان، سالن ها و نمازخانه های مدارس و سایر فضاهای موجود استفاده خواهیم کرد.

وی افزود: تعداد زیادی از پرسنل آموزش و پرورش شهرستان ابرکوه اعم از عوامل ستادی، اجرائی، مدیران و سرایداران مدارس اسکان، از تاریخ 94/12/27 لغایت 95/01/12 آماده خدمت رسانی به میهمانان نوروزی خواهند بود.