نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

افتخارآفرین شهرمان، افتخاری دیگر آفرید

افتخارآفرین شهرمان، افتخاری دیگر آفرید


احسان رئیسی مقام اول کشوری پرسش مهر شانزدهم ریاست جمهوری را از آن خود کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره آموزش و پرورش شهرستان ابرکوه، احسان رئیسی مهر آبادی از دبیرستان نمونه امام علی(ع) موفق شد در پرسش مهر شانزدهم ریاست جمهوری در رشته شعر، مقام اول کشوری را از آن خود کند.

روز گذشته در مراسمی با حضور وزرای آموزش و پرورش و امور خارجه و رئیس سازمان انرژی اتمی، از برگزیدگان پرسش مهر ریاست جمهوری در تهران تجلیل شد.

صبح امروز نیز معاونت پرورشی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد از6 تن از فرهنگیان و دانش آموزان استان که موفق به کسب مقام های کشوری در فراخوان پرسش مهر شانزدهم ریاست جمهوری شده اند، استقبال و تجلیل نمود.

 احسان رئیسی پس از ورود به ابرکوه مورد استقبال مدیر و کارکنان اداره آموزش و پرورش شهرستان ابرکوه قرار گرفت. در مراسم استقبال، بخشدار بخش بهمن و رؤسای شورای اسلامی شهرستان و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و خانواده احسان رئیسی نیز حضور داشتند.

لازم به ذکر است، پرسش مهر شانزدهم ریاست جمهوری با عنوان «بعد از توافق هسته ای و لغو تحریم ها، فرصت های پیش روی ما چیست و چگونه باید به بهترین وجه از این فرصت ها استفاده کنیم؟» مطرح گردید و احسان رئیسی توانست با بیان سختی های تحمل شده قبل از توافق هسته ای و سختی های پیش روی بعد از توافق در قالب شعر، مقام اول کشوری را در شانزدهمین فراخوان پرسش مهر ریاست جمهوری کسب نماید.