نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

افتتاح مدرسه خیری فاطمه الزهرا(س) و فاز دوم ساختمان آموزشی امیرکبیر

افتتاح مدرسه خیری فاطمه الزهرا(س) و فاز دوم ساختمان آموزشی امیرکبیر


با حضور مدیر کل آموزش و پرورش استان یزد برگزار گردید:
مدرسه خیری فاطمه الزهرا(س) اسفند آباد و فاز دوم ساختمان آموزشی امیرکبیر با حضور مدیر کل آموزش و پرورش استان یزد، مدیر کل توسعه، تجهیزات و نوسازی مدارس و مدیر عامل مجمع خیرین مدرسه ساز استان یزد افتتاح گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره آموزش و پرورش شهرستان ابرکوه، همزمان با هفته دفاع مقدس و آغاز سال جدید تحصیلی، مدرسه خیری فاطمه الزهرا(س) اسفند آباد  از توابع بخش بهمن شهرستان ابرکوه به بهره برداری رسید.

در این مراسم که با حضور شیرزاد مدیر کل آموزش و پرورش استان یزد، مهندس محمدی مدیر کل توسعه، تجهیزات و نوسازی مدارس، مهندس خواجه رضائی مدیر عامل مجمع خیرین مدرسه ساز استان یزد، روحی پناه مدیر آموزش و پرورش شهرستان ابرکوه، امام جمعه بخش بهمن، فرماندار، بخشداران و دیگر مسئولین شهرستان ابرکوه برگزار گردید؛ مدیر کل آموزش و پرورش استان یزد، ضمن تقدیر و تشکر از خیر سازنده مدرسه فاطمه الزهرا(س) اظهار نمود: آموزشگاه دخترانه دوره ابتدائی فاطمه الزهرا(س) به همت خیر بزرگوار، آقای حاج قدمعلی شمس اسفندآبادی در روستای اسفندآباد و در زمینی به مساحت 1800 متر مربع با زیربنای 780متر مربع و با هزینه ای بالغ بر 14 میلیارد ریال احداث شده و دارای 6 کلاس درس، نمازخانه، کتابخانه، آزمایشگاه و کارگاه it می باشد.

"احمد شیرزاد" با قدردانی از اقدام نیکوکارانه خیر مدرسه ساز در ساخت این فضای آموزشی وپرورشی افزود: امسال قریب به 80 دانش آموز اسفندآبادی دراین دبستان تحصیل خواهند کرد  .

سپس لوح تقدیر و هدایائی به آقای شمس، خیر سازنده آموزشگاه فاطمه الزهرا(س) اهداء گردید.

سخنرانی و عرض خیر مقدم مدیر آموزش و پرورش شهرستان ابرکوه و تقدیر و قدردانی وی از آقای شمس، سخنرانی فرماندار و امام جمعه بخش بهمن، سخنرانی آقای شمس خیر سازنده آموزشگاه فاطمه الزهرا(س) ، افتتاح آموزشگاه با دستان خیر سازنده آن، اهداء کتاب فرهنگ عامه اسفندآباد ابرکوه به مدعوین، سرود، قرائت مقاله و ... را از دیگر برنامه های این مراسم می توان برشمرد.   

پس از این مراسم، فاز دوم ساختمان آموزشی غیردولتی امیرکبیر نیز به بهره برداری رسید.

سید حسام هدایتی مؤسس مجتمع آموزشی امیرکبیر و سازنده ساختمان های آموزشی امیرکبیر، در حاشیه مراسم افتتاحیه اظهار نمود: آموزشگاه امیر کبیر در زمینی به مساحت 5 هزار متر مربع و با هزار و 200 مترمربع زیربنا در سال 74 تأسیس شد که امروز نیز فاز دوم آن در قالب طرح توسعه به مساحت 450 متر مربع افتتاح گردید. این واحد آموزشی دارای 180 دانش آموز در پایه های هفتم تا یازدهم و در مجموع دارای 10 کلاس، دو نمازخانه(ویژه دوره اول و دوم متوسطه)، پایگاه بسیج و مرکز مشاوره می باشد.