دیدار رئیس مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان و مدیرکل آموزش و پرورش استان یزد با دانش آموزان راه یافته به مرحله کشوری المپیادهای علمی

دیدار رئیس مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان و مدیرکل آموزش و پرورش استان یزد با دانش آموزان راه یافته به مرحله کشوری المپیادهای علمی


رئیس مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان وزارت آموزش و پرورش،مدير كل آموزش و پرورش و رئیس اداره استعداد های درخشان استان یزد با ۸ دانش آموز راه یافته به مرحله دوم کشوری در دوره آموزش تابستاني المپيادهاي علمي كشور در دانشگاه شهیدرجایی تهران ديدار و گفتگو کردند.


به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش وپرورش استان یزد، رئیس مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان وزارت آموز ش و پرورش به همراه مدیرکل آموزش و پرورش و رئیس اداره استعداد های درخشان استان یزد برای پیگیری وضعیت دانش آموزان برتر المپیادی استان به دانشگاه شهید رجایی تهران رفتند و درنشستی صمیمی با این دانش آموزان نخبه به گفتگو نشستند .

دراین دیدار دانش آموزان با قدردانی از پیگیری و توجه مسئولان به طرح مسائل و دیدگاههای خود پرداختند و پیشنهاد های خود را برای فراهم آوردن زمینه موفقیت دانش آموزان نخبه استان در تورنمنت های علمی ارائه کردند .
"فاطمه مهاجرانی" رئیس مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان وزارت آموزش و پرورش در جمع این دانش آموزان گفت: یکی از مسیرهای موفقیت شرکت در المپیادهای علمی است و شما دانش آموزان باید با حفظ و تقویت روحیه و انگیزه در این مسیر گام بردارید .

رئیس مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان وزارت آموزش و پرورش به دانش آموزان اظهار داشت:فرصت طلایی حضور در این دوره آموزشی که برای هر دانش آموزی ایجاد نمیشود را مغتنم بشمارید و حداکثر استفاده را از آن ببرید.
" عباسعلی دانافر" نیز انگیزه ،جدیت و روحیه علمی دانش آموزان را ستود و موفقیت را محصول استعداد ،تلاش و حمایت دانست و برای این عزیزان آرزوی توفیق روزافزون کرد .

قابل ذکر است سارا فلاح رشته ادبي، آتنا مدرسي رشته زيست، محمد مهدي گلبخش رشته زيست ،محمد آقايي رشته كامپيوتر ،امير محمد خدايي رشته ریاضی و كامپيوتر ، محمد رضا فلاح زاده رشته زيست ،نرگس خالصی زاده و مهدیه شهابی پور رشته نجوم به مرحله کشوری المپیاد های علمی راه یافتند و هم اکنون در حال گذراندن اردوی آمادگی تابستانی در دانشگاه شهیدرجایی تهران می باشند.

آدرس کوتاه :