« بازگشت

اخلاق‌مداری/ ارتباطات گسترده در هیئت دولت/ آشنا با تعلیم و تربیت

ویژگی های وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش از نگاه سه نفر از نمایندگان مجلس شورای اسلامی؛
سه نفر از نمایندگان مجلس شورای اسلامی؛ امینی فر، درازهی و علاالدین خادم از ویژگی‌های وزیر پیشنهادی آموزش ‌و پرورش بر آشنایی به تعلیم و تربیت، اخلاق‌مداری و ارتباطات گسترده حاجی میرزایی در هیئت دولت اشاره کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد به نقل از معاونت روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت آموزش‌ و پرورش، سه تن از نمایندگان مجلس شورای اسلامی از گزینه معرفی ‌شده دولت برای وزارت آموزش ‌و پرورش حمایت کردند. این نمایندگان دلایلی در این ‌باره بیان کردند که به شرح زیر است:

امینی فر، نماینده مردم ایرانشهر در مجلس شورای اسلامی؛

حاجی میرزایی دارای ارتباطات گسترده‌ای در هیئت دولت و در بین وزرا است و بر کمیسیون‌های مختلف دولت اشراف کامل دارد لذا این نوع ارتباطات، توانایی‌های ویژه‌ای به وی می‌دهد.

با توجه به جامعیت، سوابق، تحصیلات و روابط خوب در دولت، حاجی میرزایی گزینه مناسبی برای تصدی وزارت آموزش ‌و پرورش خواهد بود.
درازهی، نماینده مردم سراوان در مجلس شورای اسلامی؛

وزارت آموزش‌ و پرورش، از وزارتخانه‌های مهم و تأثیرگذار است. با توجه به شرایطی که حاجی میرزایی به‌عنوان دبیر هیئت دولت داشته و دارای سوابق خوبی بوده است، خوشبینم که نمایندگان محترم از برنامه های حاجی میرزایی استقبال کنند و رای اعتماد بدهند.
علاالدین خادم، نماینده مردم سپیدان در مجلس شورای اسلامی؛

با توجه به اینکه ساختار بزرگ آموزش و پرورش به طور مستقیم با مردم سرکار دارد لذا اخلاق مداری از نکات کلیدی است که مدیران این ساختار باید دارا باشند و حاجی میرزایی انسان اخلاق مدار و ژرف اندیشی است. همچنین کسی که در دولت مدیریت کرده با شاخصه های مهم دولت آشنا است و با بدنه دولت ارتباط ویژه ای دارد و این یک امکان بالقوه و مناسبی را ایجاد می کند تا مدیریت آموزش و پرورش را تقویت نماید.
حاجی میرزایی از ابتدا از آموزش و پرورش شروع به فعالیت کرده و آشنا به تعلیم و تربیت است و می تواند تصمیمات متناسب با واقعیت را اتخاذ کند و تاثیر مثبتی بر اثر گذاری کمی و کیفی تعلیم و تربیت داشته باشد.

آدرس کوتاه :