پیام مدیرکل آموزش و پرورش استان یزد به مناسبت روز خبرنگار


                                                                                           به نام خدا
   ۱۷مرداد ماه فرصت مغتنمی برای پاسداشت تلاش های صادقانه خبرنگاران آزاده ای است که برای ارائه اطلاعات درست به  مردم  و پی‌گیری مشکلات جامعه از هیچ تلاشی دریغ نمی ورزند.
  رسانه ها در دنیای امروز از جایگاه و اعتبار بس بالایی برخوردارند به طوری که یکی از شاخص های مهم پیشرفت و  توسعه یافتگی، برخورداری از رسانه های قدرتمند و تأثیرگذار می باشد.
   در این بین اصحاب رسانه به ویژه خبرنگاران به عنوان طلایه داران عرصه آگاهی که رسالت انتقال اطلاعات صحیح و  گزارش حقیقت‌ به مردم را بر عهده دارند، وجدان زنده و دیدگان بیدار جامعه در مسیر رشد، تعالی و پیشرفت جامعه هستند و نقش آنان  در رشد و بالندگی جامعه  بسیار حائز اهمیت است.
   قطعا فعالان رسانه ای به ویژه خبرنگاران سخت‌کوش و دلسوز که در این مسیر حساس گام نهاده‌اند، مشاورانی امین برای مدیران و مجریان هستند که منافع ملی و حقوق مردم را مبنای کار خود قرار می دهند و به یقین بخش زیادی از موفقیت و پیشرفت دستگاه تعلیم و تربیت استان هم مرهون این همدلی‌، همراهی و حمایت آنان می باشد.
   این جانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره ی شهید محمود صارمی و سایر  شهدای عرصه خبر و اطلاع رسانی، روز خبرنگار را به تمامی فعالان و تلاشگران عرصه خبر و اطلاع رسانی به ویژه خبرنگاران پرتلاش استان یزد تبریک عرض نموده، توفیق روز افزون این عزیزان را از خداوند متعال مسألت می نمایم.
                                                                                                                                         عباسعلی دانافر
                                                                                                                         مدیرکل آموزش و پرورش استان یزد

آدرس کوتاه :