نشست معاون آموزش ابتدایی با رئیس پردیس های دانشگاه فرهنگیان یزد

نشست معاون آموزش ابتدایی با رئیس پردیس های دانشگاه فرهنگیان یزد


نشست معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش استان با رئیس پردیس های دانشگاه فرهنگیان استان یزد برگزارشد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش وپرورش  استان یزد، "سعیده بهادرزاده" در این نشست زمینه های همکاری نزدیک تر آموزش و پرورش استان با دانشگاه فرهنگیان به منظور توانمندسازی بیشتر دانشجویان و آماده سازی آنان به منظور تدریس در پایه های مختلف دوره ابتدایی را مطرح نمود.

وی لزوم توانمندسازی دانشجویان در دروس و پایه های مختلف از طریق بررسی مجموعه کتب دوره ابتدایی توسط اساتید دانشگاه فرهنگیان، برگزاری کلاس ها و کارگاههای آموزشی باکیفیت و همچنین برنامه ریزی صحیح جهت شرکت دانشجویان در کلاس های درس آموزگاران توانمند استان در ساعت درس کارورزی را مورد تاکید قرار داد.

در ادامه جلسه دکتر منصور دهقان رئیس پردیس های دانشگاه فرهنگیان  استان یزد  با قدردانی از همکاری معاونت آموزش ابتدایی استان ، به استفاده از مدرسین توانمند استان اشاره کرد و افزود : عدم امکان استفاده از اساتید بازنشسته استان در دانشگاه از سال تحصیلی آینده را از جمله مسئله پیش رو  دانست.

وی شناسایی و جذب نیروهای توانمند آموزش و پرورش به منظور تدریس در پردیس های دانشگاه فرهنگیان و شرکت مدرسین در دوره های بازآموزی اداره کل آموزش و پرورش را ضروری بیان کرد.

 

آدرس کوتاه :