نشست روسا و معاونین پرورشی ادارات آموزش وپرورش استان برگزارشد

در راستای دستور معاون وزیر گردهمایی روسا، معاونین پرورشی و مسئولین حراست و ارزیابی ادارات آموزش و پرورش استان برگزارشد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد، مدیرکل اموزش و پرورش استان در این نشست به اهمیت اجرای برنامه های پرورشی و فرهنگی در سطح مدارس اشاره کرد و گفت : دشمن همیشه آماده است و درصدد ضربه زدن به ما می باشد .
" عباسعلی دانافر " با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در دیدار با معلمان که فرمودند آموزش و پرورش یک نهاد تاثیرگذار است افزود : اهمیت فعالیت های پرورشی و تربیتی در حوزه تعلیم و تربیت و توجه به گام دوم انقلاب و اجرای سند تحول بنیادین در مدارس در برهه زمانی فعلی ضروری است .
وی خطاب به مدیران مدارس گفت : مدیران نسبت به همه امور دقت لازم را داشته باشند و مسائل جاری مدرسه را رصد کنند.
معاون فرهنگی و پرورشی اداره کل نیز در این نشست افزود : اجرای سند تحول بنیادین باید در راس همه امور و برنامه های مدارس قرار گیرد ومدیران بر آن نظارت داشته باشند .
" علی سرداری" تاکید کرد : هیچ کدام از فعالیت های مدرسه خارج از دید مدیر مدرسه نباید باشد و کارهای پرورشی و تربیتی که در آموزش و پرورش انجام می شود باید مستند سازی شود .
وی از راه اندازی پویش دانش آموزی ایران اسلامی در مدارس استان خبرداد و افزود : در این پویش فعالیت های فرهنگی، تربیتی ، ورزشی و فوق برنامه های دانش آموزان به اطلاع عموم می رسد .
گفتنی است در ادامه روسا و معاونین پرورشی ادارات آموزش و پرورش استان به بیان نقطه نظرات خود در مسائل فرهنگی مدارس پر داختند .

آدرس کوتاه :