نخستین نشست ستاد پروژه مهر استان یزد

مدیرکل آموزش و پرورش استان یزد گفت : سند تحول بنیادین بنای اصلی و محور فعالیتهای ستاد پروژه مهر باشد .

 به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد" عباسعلی دانافر " در این نشست با اشاره به ضرورت فراهم آوردن زمینه آمادگی مدارس برای آغاز سال تحصیلی آتی ، به بهره برداری مناسب از فرصت 90 روزه پیش رو تاکید کرد.

وی بهره مندی از ظرفیت های درون و برون سازمانی را یادآورشد و افزود : اعضای ستاد و مسئولان کمیته ها مصوبات موجود دررابطه با زیبا سازی فضای مدارس ، بهسازی وضوخانه ها و انشعابات را دنبال کنند.

دانافرفراهم آوردن زمینه رضایت ارباب رجوع و مردم را خواستارشد و گفت: با پاسخگوئی به موقع و برخورد مناسبت با ارباب رجوع این مهم محقق می شود.

درادامه معاون آموزش متوسطه و دبیر اجرائی ستاد پروژه مهر استان یزد به تشریح دستورالعمل این ستاد پرداخت و افزود : کارگروههای7 گانه سازماندهی، تعمیر و تجهیز، ارزیابی، کارگروه توجیه و تبلیغ و اطلاع رسانی ،تائید صلاحیت ، بهداشت و سلامت و فرهنگی در راستای برنامه ریزی برای بازگشایی مدارس تشکیل می شود .

" منصور ارجمندی" گفت : در راستای اجرای این پروژه در تابستان باید از فرصت ها استفاده کنیم تا موفق به شناسایی آسیب ها شده و موانع کیفیت بخشی تعلیم و تربیت را برطرف کنیم .

وی افزود : پروژه مهر یک رویکرد تیمی است که باید از ظرفیت های درون و برون سازمانی برای تحقق آن برنامه ریزی شود تا شاهد بازگشایی مدارس به صورت فعال، پویا و با نشاط باشیم .

ارجمندی تاکید کرد: فعالیت های پروژه مهر باید در راستای شعار سال تحصیلی با محورهای سند تحول بنیادین و برنامه تعالی و تدبیر مدیریت آموزشگاهی و مدرسه محوری انجام شود .

لازم به ذکر است درادامه این نشست مسئولان کمیته های 7 گانه این ستاد در سطح استانی معرفی شدند.

گفتنی است ستاد پروژه مهر همه ساله به منظور برنامه ریزی و انجام تعمیر و تجهیز مدارس ، ساماندهی نیروی انسانی موردنیاز، نظارت وارزیابی فعالیت ها و برگزاری مراسم آغازین سال تحصیلی و بازگشائی مدارس درسه سطح استانی ، منطقه ای و مدرسه ای تشکیل می شود.

 

 

آدرس کوتاه :