صدرنشینی فرهنگیان یزدی در جشنواره الگوی برتر تدریس درس تفکر و سبک زندگی در سطح کشور

صدرنشینی فرهنگیان یزدی در جشنواره الگوی برتر تدریس درس تفکر و سبک زندگی در سطح کشور


استان یزد در جشنواره الگوی برتر تدریس درس تفکر و سبک زندگی در سطح کشور صدرنشین شد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد، فرهنگیان یزدی موفق شدند رتبه اول پنجمین جشنواره الگوی برتر تدریس درس تفکر و سبک زندگی در سطح کشور را بدست آورند.

رئیس اداره امورتربیتی آموزش و پرورش استان یزد گفت: جشنواره الگوهای برتر تدریس درس تفکر و سبک زندگی  با هدف درونی شدن سبک زندگی ایرانی - اسلامی و تقویت قدرت تفکر در بین دانش آموزان نوجوان (پایه هفتم و هشتم) در کل کشور برگزار گردید.

" سعدی زارعشاهی" افزود: جشنواره الگوی برتر تدریس درس تفکر و سبک زندگی فرصت مناسبی است تا مربیان، مشاوران و دبیران این درس با شیوه های موفق و فعال تدریس آشنا شوند و این جشنواره به منظور ارتقای کمی و کیفی دانش، نگرش و مهارت های مربیان و دبیران برگزار شده است.

وی افزود : در این جشنواره بیش از 170 اثر به مرحله استانی راه پیدا کردند که از این بین  تعداد 10 اثر برتر به دبیرخانه مرکزی جشنواره الگوی برتر تدریس درس تفکر و سبک زندگی در تهران ارسال گردید.

 ضمن تبریک به همه این عزیزان و تقدیر و تشکر از عوامل و دست اندرکاران این جشنواره، اسامی و رتبه های برتر کشوری شرکت کنندگان به شرح ذیل اعلام می گردد:

 

نام و نام خانوادگی

عنوان درس

رتبه کشوری

شهرستان/منطقه/ناحیه

محمدحسین فلاح مدواری

سکّه طلا

اول

ناحیه2

طیبه ضیایی

حکایت راستی

اول

ناحیه2

کاظم شکری

قاطعیت و جرأت ورزی

دوم

مروست

زهرالسادات سادات زاده

عادت ها

سوم

ناحیه2

فهیمه السادات حسینی الهاشمی

آداب معاشرت

سوم

ناحیه1

حسین دهقانی زاده

خودآگاهی

پنجم

ناحیه2

حمیده زارع منگابادی

قاطعیت و جرأت ورزی

پنجم

ناحیه2

 

 

 

 

 

قابل ذکر است که استان یزد در مجموع رتبه های برتر کشوری رتبه نخست  و همچنین در گروه آموزشی این درس نیز رتبه اول  را در کشور کسب نمودند.

گفتنی است همایش کشوری تجلیل از برترین های این جشنواره در شهریور ماه سال جاری در تهران و با حضور مسئولین وزارت آموزش و پرورش برگزار خواهد شد.

 

آدرس کوتاه :