دیدار مدیر کل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش با استاندار یزد

گودرز کریمی فر مدیر کل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش در دیدار با استاندار یزد گفت:یکی از سیاست های ما در جهت ارتقاء منزلت فرهنگیان، ارائه خدمات رفاهی است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد گودرز کریمی فر مدیر کل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش در دیدار با محمد علی طالبی استاندار یزد گفت:یکی از سیاست های وزارت آموزش و پرورش در جهت منزلت فرهنگیان ارائه خدمات رفاهی است که در این راه مصمم هستیم شان و منزلت فرهنگیان نه تنها حفظ بلکه ارتقاء یابد.
گودرز کریمی فر به بازدید از ساختمان مرکز آموزشی رفاهی شماره دو فرهنگیان و کلینیک آموزشی و خدماتی فرهنگیان اشاره کرد و از تخصیص اعتبارات ملی لازم جهت تجهیز ،تعمیر و مرمت و تکمیل پروژه ها خبر داد و اظهار امیدواری کرد؛ با حمایت و نگاه ویژه مقام ارشد استان این پروژه ها تکمیل و مورد بهره برداری قرار گیرد.
محمد علی طالبی استاندار یزد هم در این دیدار به نیاز ویژه استان برای ایجاد مجموعه های رفاهی و خدماتی اشاره کرد و با قول مساعد برای تامین اعتبارات استانی لازم خواستار پیگیری جهت فراهم نمودن زمینه توسعه خدمات برای فرهنگیان استان یزد شد.
استاندار یزد گفت: استان یزد ظرفیت های ویژه ای در حوزه بهداشت و درمان دارد و قطب پزشکی خدمات درمانی جنوب کشور محسوب می شود که امیدواریم با تکمیل و تجهیز این پروژه ها شاهد ایجاد زمینه های خوبی جهت فراهم نمودن امکانات و تجهیزات لازم در استان باشیم.
 
ابتدای این دیدار عباسعلی دانافر مدیر کل آموزش و پرورش استان یزد به ارائه گزارشی از اقدامات و پیگیری های صورت گرفته در حوزه امور رفاهی فرهنگیان پرداخت.
 
آدرس کوتاه :