برگزاری دوره آموزشی "مدیریت حفظ و نگهداری مجتمع‌های آموزشی ورزشی"

دوره آموزشی ضمن خدمت مدیریت حفظ و نگهداری مجتمع های آموزشی ورزشی از 26 لغایت 29خرداد 98 به مدت چهار روز با همکاری اداره آموزش نیروی انسانی در آموزشگاه رسولیان برگزار گردید .

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد، معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش استان یزد در افتتاحیه دوره آموزشی چهار ‌روزه «مدیریت حفظ و نگهداری مجتمع‌های آموزشی ورزشی» که با حضور مدیران و معاونان سالن‌ها و مجتمع‌های ورزشی از سراسر استان برگزار شد ضمن تأکید بر نقش ورزش در تربیت جسمانی و بدنی گفت: افزایش و به روز نمودن اطلاعات مدیران مجتمع های ورزشی نقش زیادی در کیفیت بخشی امکانات و تجهیزات مجتمع های ورزشی و کاهش آسیب های احتمالی برای ورزشکاران دارد .

" عباس هقان " افزود : این کارگاه آموزشی مدیران سالن‌های ورزشی با هدف توجیه مدیران و معاونان سالن‌ها و مجتمع‌های ورزشی و برای حفظ و نگهداری مجتمع‌های ورزشی برگزار شد.

خلیلی رئیس اداره تربیت بدنی و فعالیتهای ورزشی  نیز با اشاره به  نقش مهم سالن‌ها و مجتمع‌های ورزشی در «توسعه سلامت دانش‌آموزان»، «ایجاد شادابی و نشاط»، «کشف استعدادها و پرورش  دانش‌آموزان در حوزه فعالیت‌های ورزشی» و همچنین «استعدادیابی» گفت: این امکان بستری مناسب برای رشد و شکوفایی استعدادای ورزشی می باشد.

آدرس کوتاه: