اعلام زمان مصاحبه از پذیرفته شدگان آزمون انتخاب مدرس آموزش خانواده

رییس اداره انجمن اولیا و مربیان اداره کل آموزش و پرورش استان زمان مصاحبه از پذیرفته شدگان آزمون انتخاب مدرس آموزش خانواده را اعلام کرد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد ، "ابراهیم پیمان فر" از زمان برگزاری مصاحبه پذیرفته شدگان خبر داد و گفت : مصاحبه از پذیرفته شدگانی که نمره حد نصاب را کسب نموده اند در روزهای چهارشنبه و پنج شنبه 16 و 17 مرداد ماه در محل دفتر انجمن اولیا و مربیان واقع در اداره کل آموزش و پرورش استان یزد انجام می پذیرد.

وی افزود : داوطلبانی که به هر دلیل در زمان اعلام شده در جلسه مصاحبه حضور نیابند عدم حضور آن ها به منزله انصراف تلقی شده و حق هیچگونه اعتراضی را نخواهند داشت.

پیمان فر مدارک لازم جهت تشکیل پرونده پذیرفته شدگان را یک قطعه عکس، آخرین حکم کارگزینی، اصل آخرین مدرک تحصیلی، گواهی عضویت در انجمن اولیا و مربیان مدارس یا سازمان های فعال در امور خانواده  و مدارک سوابق پژوهشی (مقالات معتبر مربوط به 5 سال اخیر، تالیف کتاب، ترجمه و ... در زمینه مشاوره خانواده) عنوان کرد و تاکید کرد در روز مصاحبه به همراه خود داشته باشند.

رییس اداره انجمن اولیا و مربیان اداره کل آموزش و پرورش استان افزود : نتیجه نهایی پذیرفته شدگان به صورت متمرکز بر اساس نمرات اخذ شده در مرحله آزمون کتبی و امتیازات کسب شده در مرحله مصاحبه توسط دفتر مرکزی انجمن اولیا و مربیان وزارت آموزش و پرورش اعلام خواهد شد.

 

آدرس کوتاه :