اعطای پنجمین دوره جایزه سید حسن حیان در مراسم جشن معلم

هم زمان با هفته گرامیداشت مقام معلم ؛
پنجمین دوره جایزه سید حسن حیان در مراسم جشن معلم اعطا شد

 به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان تفت، همزمان با هفته معلم مراسم باشکوه اعطای جایزه سید حسن حیان با حضور فرهنگیان برجسته شهرستان ، معاون اداره کل آموزش و پرورش استان ، فرماندار ، شهردار ، رئیس و اعضای شورای شهر ، مسئولین آموزش و پرورش و جمع کثیری از معلمان شاغل و بازنشسته در محل کانون ولایت شهرستان تفت برگزار گردید.

در ابتدای مراسم "مهندس بهارستان " رئیس شورای شهر تفت ضمن خیر مقدم و تبریک هفته معلم به جامعه فرهنگیان شهرستان گفت : توسعه و بالندگی یک کشور در گرو ارزش نهادن به مقام معلم و نظام آموزشی است .

بهارستان در جریان مراسم بزرگداشت مقام معلم و اعطای جایزه حیان ضمن بیان این موضوع که تجلیل از معلمان وظیفه همه آحاد است ، اضافه کرد: جامعه ای که قدر علم را بداند توسعه آن تضمین شده است.

" محمد محامدی " فرماندار شهرستان تفت نیز با تبریک آغاز هفته بزرگداشت مقام معلم در این همایش گفت: از خداوند رحمان سپاسگزارم که فرصت مجدد برای حضور در جمع عزیزان فرهنگی شهرستان تفت را به من داد.

فرماندار شهرستان در ادامه افزود: در این جمع باشکوه افتخار شاگردی تعدادی از بزرگواران حاضر و افتخار همکاری با بخش دیگری از این عزیزان را داشته‌ام.

محامدی خاطرنشان کرد: سپاس و تجلیل از مقام معلم، با هیچ معیار مادی قابل قیاس نیست ،آحاد جامعه باید قدردان زحمات معلمان باشند زیرا هر تحولی در نظام و جامعه، حاصل تلاش آموزش‌وپرورش و سخت‌کوشی معلمان است.

 رئیس شورای آموزش‌ و پرورش شهرستان تفت نیز تصریح نمود: هر جامعه‌ای به فرهنگ و تعلیم و تربیت توجه کرده، موجبات رشد و پیشرفت و ترقی را برای شهروندان فراهم کرده است.

گفتنی است در این مراسم از برگزیدگان پنجمین دوره جایزه سید حسن حیان تقدیر به عمل آمد که طی آن در بخش معلمان تاثیرگذار از حاج محمد رضا دهقانی و نسرین جاوید و زهرا رمضانی و در بخش دانش آموزان موفق و تاثیرگذار از مبینا منتظر ، ابوالفضل عبدالله پور و زهرا لازمی با اعطای لوح سپاس  و تندیس تجلیل بعمل آمد.

لازم به ذکر است در پایان از فرهنگیان بازنشسته در سال گذشته تقدیر و تشکر به عمل آمد.

 

 

آدرس کوتاه :