نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

چهل و هفتمین جلسه شورای اداری همزمان با هفته شوراهای آموزش و پرورش برگزار شد

همزمان با هفته شوراهای آموزش و پرورش

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان ابرکوه، چهل و هفتمین جلسه شورا اداری همزمان با هفته شوراهای آموزش و پرورش با حضور همکاران اداری در سالن اجتماعات این مدیریت برگزار شد.

"محمدعلی کریمی" مدیر جدید آموزش و پرورش شهرستان ابرکوه، با حضور در اولین جلسه شورای اداری ضمن تشکر از تلاش ها و زحمات چندین ساله  "مسلم روحی پناه" مدیر پیشین آموزش و پرورش شهرستان گفت: تکریم فرهنگیان و معلمان باید به عنوان رکن اساسی و شعار آموزش و پرورش دانست و داشتن روابط انسانی سالم در محیط کار را از ضروریات دانست. وی همچنین از همکاران اداری تقاضای همکاری و یاری نمود و بیان کرد: تا زمانی که همکاران اداری در راستای اهداف ما و آموزش و پرورش باشند ما نیز از آن ها استفاده خواهیم کرد.

"کریمی" ضمن تبریک هفته شوراهای آموزش و پرورش افزود: شوراهای آموزش و پرورش یکی از ساز و کارهایی است که زمینه مشارکت همه جانبه در آموزش و پرورش را فراهم می کند.

گفتنی است برنامه های هفته گرامیداشت شوراهای آموزش و پرورش از جمله تشکیل جلسه شورای آموزش و پرورش در این هفته، برگزاری مسابقه مقاله نویسی، برگزاری مسابقه نقاشی ویژه دانش آموزان، تغییر سربرگ اداری با عنوان شوراها، برگزاری صبحگاه مشترک در مدارس و ... در این جلسه مطرح شد و همکاران اداری نظرات و پیشنهادات خود را ارائه نمودند.