نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

يكصد و نود و نهمین جلسه شوراي آموزش و پرورش شهرستان ابركوه

يكصد و نود و نهمین جلسه شوراي آموزش و پرورش شهرستان ابركوه


یازدهمین جلسه شوراي آموزش و پرورش شهرستان ابركوه در سال95 در سالن شهيد عادلزاده اداره آموزش و پرورش شهرستان ابركوه برگزار گرديد.

به گزارش روابط عمومي اداره آموزش و پرورش شهرستان ابركوه، یازدهمين جلسه شوراي آموزش و پرورش شهرستان ابركوه در سال95 با دستور كار (1- اسکان نوروزی   2- برنامه های هفته تربیت ) در سالن شهيد عادلزاده برگزار گرديد.

دبير شوراي آموزش و پرورش شهرستان ابركوه، ضمن تسلیت ایام فاطمیه و تبریک فرارسیدن هفته تربیت، در ابتدا گزارشي از اقدامات انجام شده جهت اجراي مصوبات جلسه قبلي شورا ارائه و سپس دستور كار جلسه حاضر را اعلام نمود.

در زمینه دستور کار اول، معاون پشتیبانی اداره آموزش و پرورش شهرستان ابرکوه، گزارش کاملی از جلسات ستاد اسکان نوروزی اداره آموزش و پرورش شهرستان را بیان نمود.        

"علی رضائیان" اظهار داشت: اولین نامه اسکان نوروزی اداره کل در تاریخ 11بهمن بدستمان رسید و اولین جلسه ستاد اسکان نوروزی اداره آموزش و پرورش شهرستان ابرکوه در تاریخ 14 بهمن تشکیل گردید.

وی افزود: 14 مدرسه را برای اسکان نوروزی درنظر گرفتیم که جمعاً 144 کلاس درس در دو رده کلاس «الف» و «ب» در حال آماده سازی می باشد و چون سیاست وزارت آموزش و پرورش بر این قرار گرفته تا تمامی کلاس های رده «ج» حذف و به رده «ب» ارتقاء یابد؛ بنابر این در مدارس ابوذر و شهدا اقدام به ساخت حمام نمودیم تا کلاس های این مدارس به رده «ب» ارتقاء یابد.

وی اظهار داشت: امسال در صدد هستیم تا در پذیرش مسافرین، به ازای هر مسافر، یک پکیج پذیرائی داشته باشیم.

رضائیان در زمینه جذب گردشگر اظهار داشت: بیشترین مسافرین نوروزی را آموزش و پرورش دارد؛ چنانکه در سال گذشته حدود پنج هزار نفر به طور رسمی و حدود سه هزار نفر به طور غیر رسمی در آموزش و پرورش شهرستان پذیرش شدند؛ بنابراین بهترین جا برای تبلیغ شهر و جذب گردشگر، ستاد اسکان آموزش و پرورش می باشد.

سپس هر یک از اعضا، نظرات و پیشنهادات خود را بیان نمودند.

پس از آن، دستور كار دوم (برنامه های هفته تربیت) مطرح و معاون پرورشی اداره آموزش و پرورش شهرستان ابرکوه، ضمن تسلیت ایام فاطمیه و تبریک فرا رسیدن هفته تربیت، برنامه های اداره آموزش و پرورش شهرستان ابرکوه را برای این هفته تشریح نمود.

"مسلم روحی پناه"، مدیر آموزش و پرورش شهرستان ابرکوه، از اعضا و میهمانان شورای آموزش و پرورش جهت شرکت در برنامه های گرامیداشت هفته تربیت دعوت نمود.

امام جمعه شهرستان نیز، هفته تربیت را به همه و به خصوص حوزه پرورشی تبریک گفته و به آنان خداقوت گفت و از زحماتشان تجلیل نمود.

    پس از آن هر يك از حضار، نظرات و پيشنهادات خود را بيان كردند.

جلسه با جمع بندي پيشنهادات اعضاي شوراي آموزش و پرورش توسط دبير شورا پايان پذيرفت.